مارگو رابی از ایفای نقش هارلی کویین خسته شده است!

ستاره هالیوود از آینده دکتر دیوانه می‌گوید

هارلی کویین در دنیای سینمایی دی‌سی

مارگو رابی بازیگر و تهیه‌کننده آمریکایی در مصاحبه اخیر خود با Entertainment Weekly درباره آینده هارلی کویین در دنیای سینمایی دی‌سی صحبت کرد.

در پی موفقیت‌های Marvel Cinematic Universe، وارنر و دی‌سی فیلمز تصمیم گرفتند در مسیر مشابهی قدم گذاشته و یک دنیای سینمایی بر اساس کمیک بوک‌های دی‌سی تولید کنند. اگرچه Man of Steel شروع امیدوارکننده‌ای بود، فرنچایز در ادامه روندی نزولی به خود گرفت تا جایی که استودیوهای سازنده تصمیم گرفتند تغییرات قابل‌توجهی را در دست‌اندرکاران، بازیگران و برنامه‌های آینده به وجود بیاورند. با وجود نقاط ضعفی که نمی‌توان نادیده‌شان گرفت، یک نکته قوت اساسی در DC Extended Universe وجود دارد: هارلی کویین با نقش‌آفرینی مارگو رابی (Margot Robbie).

نسخه لایو اکشن هارلی کویین نخستین بار در Suicide Squad معرفی شد. او سپس در Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) حضور یافت که یکی از آخرین فیلم‌های شاخص سینما قبل از همه‌گیری ویروس کرونا و بسته شدن سالن‌های نمایش به شمار می‌رود. او سپس در The Suicide Squad حاضر شده که هم اکنون آماده بوده و قرار است طی هفته‌های آتی در دسترس علاقه‌مندان قرار بگیرد. به بیان دیگر، می‌توان گفت مارگو رابی با در نظر گرفتن فیلم‌های غیرابرقهرمانی، از سال ۲۰۱۶ میلادی تاکنون تقویم بسیار شلوغی داشته است؛ تقویمی که روی ستاره هالیوود تاثیر منفی گذاشته است.

مارگو رابی اخیرا مصاحبه‌ای را با وب سایت Entertainment Weekly انجام داده است. او در بخشی از صحبت‌های خود به آینده هارلی کویین در دنیای سینمایی دی‌سی پرداخت گفت و در حال حاضر نمی‌داند قسمت بعدی ماجراجویی‌های دکتر کویینزل در چه زمانی رخ می‌دهد. رابی همچنین گفت از ایفای نقش هارلی خسته شده و نیاز به استراحت دارد:

می‌توان گفت فیلمبرداری‌های Birds if Prey و The Suicide Squad پشت سر هم صورت گرفت. برای همین، پیش خودم گفتم نیاز به استراحت دارم چون به تصویر کشیدن هارلی طاقت‌فرسا است.

در حال حاضر نمی‌دانم جه زمانی با هارلی کویین تجدید دیدار خواهیم کرد. من هم به اندازه دیگران شیفته او هستم.

اگرچه اطلاعات دقیقی درباره آینده هارلی کویین در دنیای سینمایی دی‌سی موجود نیست، با اطمینان می‌توان گفت مارگو رابی سال‌های پرکاری را در پیش رو دارد. او در فیلم پرستاره Babylon حضور دارد که هم اکنون فاز فیلمبرداری را پشت سر می‌گذارد. رابی همچنین باید خود را برای جدیدترین فیلم دزدان دریایی کارائیب آماده کند. جزئیات چندانی از اثر مزبور در دسترس نیست اما می‌دانیم نقش‌آفرینی شخصیت اصلی به ستاره هالیوود سپرده شده است. به این موارد باید Barbie را هم افزود.

در انتها، لازم به ذکر است فیلم The Suicide Squad از تاریخ ۱۵ مرداد سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۶ آگوست) در دسترس خواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا