#مهسا_امینی

فیلم بعدی کارگردان Happy Death Day بسیار خشن‌تر از قبل خواهد بود

کارگردان این سری فیلم می‌خواهد قسمت جدید با درجه سنی بزرگسال ساخته شود

کارگردان فیلم Happy Death Day

آقای Christopher Landon کارگردان سری فیلم Happy Death Day اعلام کرد که فیلم بعدی‌اش که در سال جاری میلادی اکران می‌شود، بسیار خشن‌تر از فیلم‌های قبلی خواهد بود.

سری فیلم Happy Death Day در سبک اسلشر در سال‌های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۹ میلادی اکران شدند و با وجود بودجه‌ی پایین، از لحاظ تجاری بسیار موفق عمل کردند. داستان این فیلم‌ها درباره‌ی زنی به نام تری است که روز تولد خود به قتل می‌رسد و دوباره همان روز را از نو شروع می‌کند، اما قاتل دست از سر او بر نمی‌دارد و مدام به سراغ او می‌آید که این اتفاق باعث شروع دوباره‌ی روز می‌شود. حالا تری قصد دارد تا جلوی قاتل را بگیرد و به زندگی عادی خود باز گردد.

قسمت‌های اول و دوم با وجود قرارگیری در سبک ترسناک و اسلشر، خشونت متعادل شده‌ای داشتند که در نتیجه، درجه‌ی سنی PG-13 را دریافت کردند. حالا «کریستوفر لاندن» کارگردان هر دو قسمت Happy Death Day در توییتر اعلام کرده است که فیلم بعدی او، خشونتی به مراتب بیشتر از این آثار خواهد داشت.

اگر کسی کنجکاو است، فیلم بعدی من که امسال (میلادی) می‌آید، به‌شدت خشن خواهد بود. غرق در خون و خوشبختانه با درجه‌ی R

این پروژه‌ی جدید فعلا اسمی ندارد، اما می‌دانیم که داستان درباره‌ی یک قاتل سریالی است که کالبد خود را با کالبد یک دختر نوجوان عوض می‌کند. حالا دختر که ظاهر قاتل را دارد، باید در ۲۴ ساعت و قبل از دائمی شدن، به بدن خودش باز گردد. بازیگران اصلی این فیلم شامل «وینس وان» و «کاترین نیوتن» خواهد بود.

اسم کریستوفر لاندن احتمالا برای طرفداران سری فیلم‌های Paranormal Activity آشناست، چرا که او نویسنده‌ی قسمت‌های دوم تا پنجم محسوب می‌شود. طبق گفته‌ی خود لاندن، فیلم جدیدش در سال جاری میلادی یعنی تا انتهای پاییز سال ۹۹ شمسی اکران خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا