#مهسا_امینی

عکس‌های جدیدی از سریال در حال ساخت Halo منتشر شد

اولین نگاه به روند ساخت سریال

سریال Halo

هرچند مدت زیادی به انتشار سریال Halo مانده، استودیوی 343 اینداستریز (343 Industries) عکس‌های جدیدی از روند ساخت این سریال در حال توسعه منتشر کرد.

همانطور که به تعطیلات سال نوی میلادی نزدیک می‌شویم، استودیوهای بزرگ دنیای سرگرمی اطلاعاتی کم و بیش از پروژه‌های آینده‌ی خود معرفی می‌کنند. استودیوی 343 اینداستریز نیز که در حال توسعه‌ی بازی Halo Infinite و سریال اختصاصی Halo برای شبکه‌ی Showtime است، در جدیدترین اقدام خود عکس‌های جدیدی از این سریال در حال ساخت منتشر کرده که به طراحی شخصیت آن مربوط می‌شود؛ سریالی که ساخت آن در سال 2018 تایید شد. در همان سال بود که پس از گذشت ۵ سال از اولین شایعات مربوط به توسعه‌ی این سریال، شبکه‌ی Showtime دستور ساخت ۱۰ قسمت از این سریال را صادر کرد. این سریال قرار است توسط کایل کیلن (Kyle Killen) و استیون کین (Steven Kane) نویسندگی و ساخته شود. سریال اختصاصی Halo، به داستان نبردهای سازمان فرماندهی فضایی ملل متحدد (UNSC) و ارتشی از نژاد کاوننت (Covenant) در قرن ۲۶ خواهد پرداخت. ستارگان زیادی در این سریال هنرنمایی خواهند کرد که از مهم‌ترینشان می‌توانیم به پابلو شریبر (Pablo Schreiber)، چارلی مورفی (Charlie Murphy) اشاره کرد.

اطلاعات چندان زیادی از این عکس‌ها نمی‌توان برداشت کرد، اما تا حدودی ما را با حال و هوای داستان آشنا می‌کنند و از حضور دسته‌ای از سربازان نام‌آشنای سری بازی‌های ویدیویی Halo خبر می‌دهند. در اولین عکس از چهار عکس منتشر شده از روند ساخت سریال Halo، شاهد دست موجودی هستیم که طرفداران این سری از بازی‌های ویدیویی به خوبی آن را شناسایی می‌کنند. این دست، دست نژادی از موجودات دنیای بازی هستند که به کاوننت معروفند. بنظر می‌رسد عکس منتشر شده مربوط به این نوع از سربازان باشند که به دفعات با آنان در بازی‌های Halo روبرو شدیم. درست است چیز زیادی از این عکس در اختیارمان قرار نمی‌گیرد، اما حداقل مطمئن می‌شویم که سریال Halo قرار است به منبع خود از لحاظ طراحی شخصیت تا حد بسیار زیادی وفادار باشد.

عکس دوم به جن تیلور (Jen Taylor) مربوط می‌شود؛ بازیگری که ماه گذشته به سریال Halo اضافه شد و قرار است در نقش کورتانا (Cortana)، هوش مصنوعی معروف بازی، صداگذاری کند. جن تیلور در سری بازی‌های Halo نیز برای سال‌های سال صداگذار کورتانا بود و قرار است در سریال Halo نیز در نقش آن ظاهر شود. عکس‌های سوم و چهارم منتشر شده نیز ما را تا حدودی به UNSC پیوند می‌دهند و طرفداران قدیمی این فرنچایز را هیجان‌زده می‌کنند. عکس سوم شامل یک جعبه است که روی آن، لوگویی از UNSC به چشم می‌خورد. اما مهم‌ترین عکس، عکس چهارم است که به راحتی برای طرفداران سری بازی‌های Halo قابل شناسایی است؛ عکسی که ما را برای اولین بار با شکل و شمایل تفنگ‌های جنگی سریال آشنا می‌کند. این تفنگ‌های جنگی به دفعات در بازی‌های این سری حضور داشتند و طرفداران Halo با آن آشنایی کاملی دارند؛ تفنگ‌هایی که برای اولین بار در بازی Halo 2 به دنیای این سری معرفی شدند.

همانطور که ذکر شد، عکس‌های جدید اطلاعات چندانی از سریال Halo شبکه‌ی Showtime در اختیارمان نمی‌گذارد و هنوز برای تصمیم‌گیری و ارائه‌ی پیشنهاد و انتقاد درباره‌ی جزییات سریال زود است. بنا به گفته‌ی شبکه‌ی Showtime، بزودی در سال ۲۰۲۱ اخبار بیشتری از این سریال منتشر خواهد شد که طرفداران را خوشحال خواهد کرد. همچنین تا کنون زمان مشخصی از تاریخ انتشار این سریال مشخص نشده و باید منتظر اخبار بیشتری از سوی عوامل ساخت سریال باشیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا