بازیگر نقش کورتانا در سریال Halo مشخص شد

تولید این مجموعه‌ی تلویزیونی ادامه دارد

بازیگر کورتانا در سریال Halo

روند تولید سریال لایو اکشن Halo دوباره شروع شده و سازندگان آن مشغول توسعه‌ی این عنوان هستند.

همان‌طور که می‌دانید با شروع همه‌گیری ویروس کرونا، تولید تعداد زیادی از فیلم‌ها و سریال‌ها متوقف شد و مجموعه‌ی تلویزیونی Halo از این قاعده مستثنی نبود. حال به‌نظر می‌رسد با کم‌تر شدن محدودیت‌ها، عوامل تولید این اقتباس لایو اکشن دوباره شروع به کار کرده‌‌اند. در ادامه‌، عوامل این مجموعه‌ی تلویزیونی بازیگر نقش Cortana را انتخاب کرده و به‌نظر می‌رسد این فرد در سری بازی‌های هیلو حضور داشته است.

طبق اطلاعات منتشر شده، جن تیلور (Jen Taylor) قرار است نقش Cortana را در مجموعه‌ی تلویزیونی Halo ایفا کند. جن تیلور از زمان عرضه‌ی بازی Combat Evolved در سری Halo به‌عنوان صداپیشه‌ی کورتانا حضور داشته و در جایگاه این شخصیت نقش‌آفرینی کرده است. حالا توسعه‌دهندگان می‎گویند این هنرمند به‌جای هوش مصنوعی معروف هیلو، در سریال این عنوان حضور پیدا می‎کند. این پروژه هم‌اکنون توسط شبکه‌ی شوتایم (Showtime) پیش می‌رود. البته لازم به ذکر است که در ابتدا قرار بود ناتاشا مک‌الهون این نقش را برعهده بگیرد اما به دلیل شیوع ویروس کرونا، تغییراتی در پروژه‌ی سریال هیلو به‌وجود آمد. ناتاشا مک‌الهون قرار است در نقش دکتر کاترین هالسی بازی کند.

از سوی دیگر، جالب است بدانید مدتی پیش تولید سریال لایو اکشن Halo با مشکلاتی همراه شد که دلیل اصلی آن شیوع ویروس کرونا و پیامدهای آن بود. در حال حاضر عوامل این عنوان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی مشغول ساخت آن هستند. استودیو‌ی 123 Industries این سریال را شخصیت محور و دراماتیک توصیف کرده و می‌گوید بودجه‌ی سنگینی برای آن صرف شده است. این شرکت، سریال Halo را از نظر مقیاس و پیچیدگی روابط، با Game of Thrones مقایسه کرده است.

لازم به ذکر است که هنوز تاریخ پخش مجموعه‌ی تلویزیونی Halo از سوی شبکه‌ی Showtime و دیگر عوامل آن اعلام نشده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا