1%
  • 0/10

ستاره سریال Halo از تفاوت‌های فصل اول و دوم می‌گوید

ستاره سریال Halo از تفاوت‌های فصل اول و دوم می‌گوید ۰ ۰۷ بهمن ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
ستاره سریال Halo

پابلو شرایبر، ستاره سریال Halo در بخشی از گفتگوی اخیر خود با رسانه‌ها از تفاوت‌های فصل اول و دوم گفته است.

اقتباس سریالی Halo پس از یک دهه فراز و نشیب نهایتاً اوایل سال گذشته میلادی از طریق سرویس استریم پارامونت پلاس منتشر شد. اثر مزبور بخاطر فاصله گرفتن از منبع اقتباس و اعمال تغییرات غیرضروری بازخوردهای متنقاضی را از سوی منتقدان و مخاطبان دریافت کرد. هر چند، این موضوع نتوانست جلوی تبدیل شدنش به یکی از آثار پربازدید پارامونت پلاس را گرفته تا شاهد تولید فصل دومش باشیم.

مستر چیف یا جان ۱۱۷ در سری بازی‌های هیلو بواسطه ویژگی‌های متعددی شناخته می‌شود که یکی از آن‌ها در نیاوردن کلاهخود است. با این حال، نسخه لایو اکشنش هیچ مشکلی با این قضیه نداشته و بارها کلاهخود را درمی‌آورد. همچنین نسخه لایو اکشن در قسمت هشتم با یکی از شخصیت‌ها رابطه‌ای عاشقانه برقرار می‌کند. این دو، از مواردی بودند که بسیار مورد انتقاد قرار گرفتند.

پابلو شرایبر (Pablo Schreiber) اخیراً گفتگویی را با رسانه‌ها انجام داده و در آن درباره تفاوت‌های فصل اول و دوم سریال هیلو صحبت کرده است. طبق گفته‌های او، دست اندرکاران سعی کرده‌اند بر اساس بازخوردهای دریافتی کیفیت سریال را افزایش دهند. در ادامه می‌توانید صحبت‌های ستاره سریال Halo خطاب به گیمرها را مطالعه کنید:

خطاب به گیمرها باید بگویم برگردید و تفاوت‌های بین فصل اول و دوم را خودتان ببینید. بازخوردهای دریافتی که اعمال شدند، بسیار مهم و قابل توجه بوده‌اند.

سریال در سراسر جهان و در داخل کشور مورد استقبال قرار گرفت و آمارهای بازدید جهانی فراتر از انتظار و دیوانه‌وار بودند. بسیار خوشحال هستیم که از لحاظ بازخوردها و تجاری چنین عملکردی برای سرویس استریم داشتیم.

هدفمان [تولید] سریالی بوده که بتوانیم به آن افتخار کنیم. تا زمانی که از من خواسته شود این نقش را کنار بگذارم، تمام تلاشم را در این راستا به کار می‌‎گیرم.

ستاره سریال Halo در یکی از مصاحبه‌های پیشین خود به انتقاد طرفداران از رابطه عاشقانه مستر چیف و مِکی واکنش نشان داد. به عقیده او، رابطه عاشقانه مستر چیف یک «اشتباه بزرگ» بود و تمام سعیش را کرده بود تا حذف شود اما کسی به حرفش گوش نداد.

فصل دوم هیلو در تاریخ ۱۹ بهمن (مصادف با ۸ فوریه سال ۲۰۲۴ میلادی) منتشر خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments