1%
  • 0/10

تماشا کنید: تریلر جدید فصل دوم سریال هیلو به واقعه‌ای تلخ اشاره دارد

خلاصه داستان منتشر شد

تماشا کنید: تریلر جدید فصل دوم سریال هیلو به واقعه‌ای تلخ اشاره دارد ۰ ۲۳ دی ۱۴۰۲ تریلر (تلویزیون) کپی لینک

سرویس استریم پارامونت پلاس به تازگی تریلر جدید فصل دوم سریال هیلو را منتشر کرده که به واقعه‌ای تلخ اشاره دارد.

سریال هیلو (Halo) پس از یک دهه فراز و نشیب سرانجام ساخته شد و اوایل سال ۲۰۲۲ میلادی از طریق پارامونت پلاس در دسترس علاقه مندان قرار گرفت. محصول مشترک استودیو 343 و شوتایم نتورکس کنون نبوده و اتفاقاتش در یک جهان داستانی مستقل از بازی‌ها روایت می‌شود. همچنین فصل اول Halo بخاطر فاصله گرفتن از منبع اقتباس خود بازخوردهای متنقاضی را دریافت کرد. با این حال، عملکردش در زمینه بازدید بگونه‌ای بود که با ساخت فصل دومش موافقت شد.

تریلر جدید فصل دوم سریال هیلو اخیراً در وب سایت یوتیوب منتشر شده و بیش از ۲ دقیقه زمان دارد. این ویدیو نکات حائز اهمیت زیادی را در خود جای داده اما یکی از مهمترین‌ها، اشاره به نبرد ریچ (Battle for Reach) است. ریچ در بازی‌های هیلو مهمترین کلونی انسانی بود که نهایتاً با حمله کاوننت‌ها از بین رفت. اینطور که بنظر می‌رسد، ریچ در سریال هیلو به سرنوشتی تلخ و مشابه دچار خواهد شد.

پارامونت پلاس تقریباً همزمان با انتشار تریلر جدید فصل دوم سریال هیلو از خلاصه داستان هم رونمایی کرده است که در ادامه می‌توانید آن را مطالعه کنید:

در فصل دوم، مستر چیف با نام جان 117 تیمی متشکل از اسپارتان‌ها را علیه نژادی از بیگانگان بنام کاوننت‌‎ها رهبری می‌کند. در پی اتفاقی شوکه کننده در یک سیاره متروک، جان نمی‌تواند این حس را نایدیده بگیرد که روند جنگ بزودی تغییر کرده و همه چیز را برای اثبات موردی به خطر می‌اندازد که دیگران باور نخواهند کرد: کاوننت‌ها مشغول آماده سازی برای حمله به بزرگترین پناهگاه انسان‌ها هستند.

در شرایطی که کهکشان فاصله چندانی با یک تحول بزرگ ندارد، جان باید سفری را برای یافتن تنها راه نجات یا شاید  انقراض بشریت بیابد: هیلو (Halo).

در پایان، لازم به ذکر است فصل دوم سریال Halo در تاریخ ۱۹ بهمن (مصادف با ۸ فوریه سال ۲۰۲۴ میلادی) منتشر خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments