رمان Halo: Point of Light رسما معرفی شد

این کتاب اوایل سال آینده در دسترس قرار خواهد گرفت

رمان Halo: Point of Light

استودیوی 334 با انتشار یک بیانیه‌ی رسمی در وب سایت Halo WayPoint، از رمان Halo: Point of Light رونمایی کرد. این کتاب سال آینده از راه می‌رسد.

مایکروسافت سرمایه‌گذاری زیادی روی Halo: Combat Evolved انجام داده بود و قصد داشت نام هیلو را به یک فرنچایز بزرگ و جهانی تبدیل کند. در همین راستا، ردموندی‌ها با شرکت‌های مختلف وارد همکاری شدند تا محصولات مرتبط با هیلو را ساخته و در بازارهای مختلف از جمله رمان عرضه شوند. اولین رمان هیلو تحت عنوان Halo: The Fall of Reach مدتی قبل از انتشار Combat Evolved در دسترس قرار گرفت و در کنار برانگیختن تحسین منتقدان، فروش خوبی را به ثبت رساند. این اتفاق نه تنها شرایطی را برای انتشار تعداد بیشتری از رمان‌های هیلو به وجود آورد، بلکه باعث شد ناشر آمریکایی سرمایه‌گذاری بیشتری در این بازار انجام دهد.

استودیوی 334 با انتشار یک پست در وب سایت Halo WayPoint، از رمان Halo: Point of Light رونمایی کرد. این کتاب را کلی گی (Kelly Gay) نوشته و دنباله‌ای برای دو کتاب قبلی، یعنی Halo: Smoke and Shadow و Halo: Renegades محسوب می‌شود. با توجه به خلاصه‌ی داستانی که منتشر شده، رایان فورج دیگر آدم سابق نیست که بتواند مقابل سختی‌ها و چالش‌ها ایستاده و همچنان امیدش را برای یافتن خانواده پس از سال‌ها جستجو حفظ کند. مواجهه با موجودی باستانی و قدرتمند، مسیر زندگی‌ او و دیگر خدمه‌ی سفینه‌ی Ace of Spades را برای همیشه تغییر داده است. شخصیت‌های اصلی حالا باید ماموریتی که از سوی موجود به آن‌ها محول شده را به انجام برسانند؛ ماموریتی که به افشای رازهای تاریکی شود. شخصیت‌های اصلی همچنین باید مراقب نیروهای Office of Naval Intelligence باشند که حالا تهدیدی جدی به شمار می‌روند. در ادامه می‌توانید پوستر رسمی رمان را مشاهده کنید:

اگر تاریخ رویدادهای هیلو را به یاد داشته باشید، احتمالا باید متوجه شده باشید که اتفاقات Halo: Point of Light یک ماه قبل از Halo 5: Guardians جریان دارد. با در نظر گرفتن این موضوع، بعید نیست که Point of Light از لحاظ داستانی ارتباطی با Halo: Infinite داشته باشد؛ زیرا اتفاقات Infinite مدتی بعد از Guardians رخ می‌دهند. در ضمن، سی‌امین رمان هیلو در تاریخ ۱۲ اسفند (مصادف با ۲ مار سال ۲۰۲۱ میلادی) و با قیمت ۱۷ دلار عرضه خواهد شد. فرآیند پیش‌خرید هم آغاز شده است.

طبق اندک اطلاعات موجود، کورتانا در جریان Halo: Infinite قصد دارد یک حکومت استبدادی ایجاد کرده و از این طریق، صلح را در سراسر کهکشان برقرار کند. اتخاذ چنین تصمیمی باعث تقابل او و مستر چیف می‌شود. در انتها، لازم به ذکر است جدیدترین محصول استودیوی 343 در تاریخ نامشخصی از سال آینده‌ی میلادی به بازار خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا