#مهسا_امینی

بخش مولتی‌پلیر بازی Halo Infinite تا چه حد به شما اجازه‌ی شخصی‌سازی می‌دهد؟

سرباز خودتان را بسازید

مولتی‌پلیر بازی Halo Infinite

استودیوی 343 Industries در طول هفته‌های اخیر ضمن انتشار تریلر بخش مولتی‌پلیر بازی Halo Infinite اطلاعات زیادی از این بخش منتشر کرده است. در جدیدترین جزئیات رونمایی شده، سازندگان این استودیو از این مود رایگان و بخش شخصی‌سازی آن بیش‌تر صحبت کردند.

در جدیدترین به‌روزرسانی Inside Infinite، گزارش ماهانه‌ی وبسایت رسمی هیلو، سازندگان ۳۴۳ جزئیات بیش‌تری از بخش مولتی‌پلیر هیلو اینفینیت منتشر و مخصوصا در مورد عملکرد سیزن‌ها در بازی صحبت کردند. این سیزن‌ها عملکردی بسیار شبیه به Halo: The Master Chief Collection داشته و هر کدام در طول سه ماه به بازیکنان اجازه می‌دهند که رنج وسیعی از تجهیزات مختلف را به دست آورند. نام فصل اول بازی همانطور که قبلا مشخص شد Heroes of Reach نام دارد و آن طورکه از این اسم انتظار می‌رود، روی آخرین عنوان استودیوی بانجی (Bungie) یعنی Halo Reach تمرکز دارد.

یکی از بزرگ‌ترین ویژگی‌هایی که در این وبلاگ ماهانه در مورد آن صحبت شد، شخصی‌سازی زره‌ شخصیت اصلی بازی است. درست همانند عناوین گذشته‌، بازی Halo Infinite به بازیکنان اجازه می‌دهد تا اسپارتان خود را با طیف گسترده‌ای از جزئیات شخصی‌سازی کنند. همچنین برخی زره‌ها با طراحی خاص طی رویدادهای مختلف سیزن قابل دریافت هستند. زره‌ی Yoroi که در جدیدترین تریلر گیم‌پلی مولتی‌پلیر نمایش داده شد، مثالی از این آیتم‌ها است.

می‌توان گفت که جذاب‌ترین ویژگی بازی Halo Infinite امکان شخصی‌سازی اسپارتان است. همچنین به لطف اپلیکیشن Halo Waypoint که روی گوشی‌های موبایل قابل دریافت است، بازیکنان می‌توانند آواتارهای خود را بیرون از دنیای این بازی انتخاب کنند. این اپلیکیشن همچنین امکان تغییر سایر تنظیمات را فراهم می‌کند، ضمن اینکه به پشتیبانی از سایر نسخه‌های هیلو نیز ادامه می‌دهد.

همچنان که پیش می‌رویم، اطلاعات جذاب‌تری از بخش مولتی‌پلیر هیلو اینفینیت می‌شنویم. در حال حاضر تنها باید امیدوار بود که محصول نهایی کیفیت مشابهی با نمایش‌های مختلف آن داشته باشد.

هر چند هنوز تاریخ دقیق عرضه‌ی بازی Halo Infinite مشخص نشده است اما می‌دانیم که این عنوان در تعطیلات سال میلادی جاری انحصارا برای ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس | اس و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا