مایکروسافت: Halo Infinite پرچمدار گرافیکی ایکس‌باکس سری ایکس خواهد بود

آرون گرینبرگ، مدیر بازاریابی ایکس‌باکس، توضیح می‌دهد!

مایکروسافت: Halo Infinite پرچمدار گرافیکی ایکس‌باکس سری ایکس خواهد بود امیر سلیمی ۱ ۰۴ مرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
Halo Infinite پرچمدار گرافیکی ایکس‌باکس سری ایکس خواهد بود

آرون گرینبرگ، مدیر بازاریابی ایکس‌باکس، ضمن ارائه‌ی توضیحاتی پیرامون نمایش گیم‌پلی بازی Halo Infinite در جریان رویداد رونمایی از بازی‌های ایکس‌باکس سری ایکس، به صحبت در مورد گرافیک بازی پرداخته است.

همان‌طور که می‌دانید مایکروسافت در در تاریخ ۲ مرداد ماه با برگزاری رویداد Xbox Games Showcase از برخی بازی‌های کنسول ایکس‌باکس سری ایکس رونمایی کرد. این رویداد با اولین نمایش از گیم‌پلی بازی Halo Infinite آغاز شد که به دلیل برخی ضعف‌های بصری مورد انتقادات جدی طرفداران قرار گرفت. حال آرون گرینبرگ، مدیر بازاریابی ایکس‌باکس، به ارائه توضیحاتی پیرامون این انتقادات پرداخته است.

گرینبرگ می‌گوید که مایکروسافت به انتقادات وارده به جلوه‌های گرافیکی و بصری Halo Infinite آگاه است و تایید می‌کند آنچه که دیدیم فقط نسخه‌ای «در حال پیشرفت» از بازی بوده و محصول نهایی از پرچمداران گرافیکی ایکس‌باکس سری ایکس خواهد بود. مدیر بازاریابی ایکس‌باکس در مصاحبه تازه خود با پادکست Inside Gaming ی‌گوید:

ما در میان همه‌گیری جهانی ویروس کرونا قرار داریم. اکنون جولای است و ماه‌ها تا انتشار Halo Infinite در فصل تعطیلات باقی مانده است. آنچه مشاهده کردید نمایشی از یک بازی درحال ساخت است. احتمالا رویداد را با کیفیت 1080p مشاهده کرده‌اید؛ بنابراین ما نسخه‌های 4K و 60 فریم را در اختیار شما قرار دادیم تا قدرت و توانایی‌های گرافیکی واقعی ایکس‌باکس سری ایکس را نمایش دهیم.

گرینبرگ در ادامه تاکید کرد که بازی همچنان در دست ساخت است و هر هفته شاهد بهبود کیفیت آن نسبت به هفته‌ی قبل هستیم. او می‌گوید: «343 اینداستریز به بهبود Halo Infinite ادامه خواهد داد تا در زمان عرضه بازی در تعطیلات سال جاری با یکی از پرچمدارن گرافیکی ایکس‌باکس سری ایکس طرف باشیم.»

هر چند که هنوز نمی‌دانیم این بهبودها به چه شکل است و Halo Infinite در نهایت چگونه به نظر خواهد رسید، اما می‌توان امیدوار بود که بازی تا زمان انتشار قادر به مرتفع کردن انتقادات باشد. در راستای همین موضوع، مشخص شده است که گیم‌پلی به نمایش در آمده از هیلو اینفینت روی ایکس‌باکس سری ایکس اجرا نمی‌شد و  در واقع دمو روی رایانه‌ی شخصی قدرتمندی ضبط شده بود.

در آخر، باری Halo Infinite  قرار است در تعطیلات آخر سال برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شود. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا