XP بازی Halo Infinite افزایش می‌یابد

جبران باگ‌های ایجاد شده!

XP بازی Halo Infinite افزایش می‌یابد گلناز کیانی ۰ ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ اخبار بازی
XP بازی Halo Infinite

برخی از بازیکنان هیلو اینفینیت که بخاطر مشکلات درون بازی نمی‌توانستند در بازی پیشرفت کنند قرار است به صورت رایگان XP بازی Halo Infinite را دریافت کنند.

وقتی تیم توسعه دهنده 343 اینداستریز (343 Industries) فصل دوم هیلو اینفینیت را منتشر کرد بسیاری از بازیکنان فصل اول که نسخه پریمیوم بتل پس را داشتند یک بخش چالشی (Challenge slot) را از دست دادند که باعث می‌شد استفاده از واحدهای XP آن‌ها در ساعت کاهش یابد. البته بازیکنان این مشکل را سریعا گزارش دادند و حالا هیلو اینفینیت افزایش XP و ویژگی جابه‌جایی در چالش‌ها را به صورت رایگان به بعضی از بازیکنان می‌دهد تا خسارت‌های ایجاد شده برای آن‌ها جبران شوند.

تیم 343 مشکلی که بسیاری از بازیکنان در رابطه با از دست دادن بخش چالشی خود داشتند را برطرف کرده است. این باگ در اولین مبارزه نسخه پریمیوم و هنگامی رخ می‌داد که صاحبان این نسخه از فصل قبل به فصل دوم Lone Wolves جابه‌جا می‌شدند. از آنجایی که بازیکنان هیلو اینفینیت می‌توانستند در بتل پس فصل اول فراتر از انتشار فصل دوم به پیشرفت خود ادامه دهند، بسیاری از بازیکنان هنگامی که عنوان سرویس زنده به فصل دوم اضافه شد، آن XP اضافی را از دست دادند. جوایز زیادی برای باز کردن در روند صد مرحله طراحی شده در هر بتل پس وجود دارند و اقدام سازندگان برای رفع باگ‌های موجود به بازیکنان این امکان را می دهد که از همه بخش‌های چالشی موجود خود برای دریافت این جایزه‌ها استفاده کنند و چیزی را از دست ندهند. به علاوه بخاطر مشکل پیش‌ آمده ممکن است برخی از بازیکنان واجد شرایط دریافت امتیازات رایگان دیگری نیز شوند.

مدت کوتاهی پس از انتشار فصل دوم، تیم سازنده 343 اعلام کرد که از باگ‌های ایجاد شده در فصل قبل باخبر بوده است. حالا در به‌روزرسانی جدید بازی تیم سازنده این باگ‌ها را که روند بازی را در فصل اول و برای صاحبان نسخه پریمیوم سخت می‌کردند، برطرف کرده است. بازیکنانی که نسخه پریمیوم بتل پس فصل اول را داشته‌اند اکنون بیست جابه‌جایی در چالش‌ها و افزایش ده واحد XP را به عنوان جبران خسارت‌های قبلی دریافت خواهند کرد، فقط کافی است به FPS تیم 343 وارد شوند. ترکیب دو امتیاز رایگان داده شده باید به بازیکنانی که از شروع فصل دوم با بخش‌های چالشی مشکل داشته‌اند اجازه دهد تا در بتل پس به جایی که باید برسند.

XPهای افزایش داده شده به بازیکنان این امکان را می‌دهند تا برای کارهایی مانند تکمیل چالش‌ها و مسابقات چندنفره قدرت بیشتری داشته باشند. در حالی که جابه‌جایی در چالش‌ها به بازیکنان امکان می‌دهد یک چالش را با چالش تصادفی دیگری مبادله کنند. هرچه بازیکنان چالش‌های بیشتری در دسترس داشته باشند تجربه بیشتری در زمانی که XP فعال است کسب خواهند کرد و بازگشت بخش چالشی چهارم آنچه که برخی از بازیکنان در ابتدای فصل از دست داده بودند را حتی بیشتر خواهد کرد. تیم 343 این باگ را به صورت دائمی برطرف کرده است؛ به گونه‌ای که دارندگان نسخه پریمیوم بتل پس فصل دوم بعد از ورود به فصل بعدی دیگر شاهد رخ دادن دوباره این مشکل نخواهند بود.

اگرچه تیم 343 مشکل XP بازی Halo Infinite را در اسرع وقت حل کرده است اما هنوز مشکلاتی در بازی وجود دارند که نیاز است به آن‌ها نیز رسیدگی شود. مانند مشکلات موجود در هماهنگی بازی، کمپین Co-op گمشده، انتخابات محدود موجود در پلی لیست و چندی دیگر.

بازی هیلو اینفینیت بر روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس و اس قابل اجرا است.

نظر شما درباره فصل دوم چیست؟ آیا شما هم با مشکل مذکور مواجه شده‌اید؟ نظرات و تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا