تعداد بازیکنان فعال Halo Infinite در استیم به شکل عجیبی کاهش یافته است

افت سرسام‌آور بازیکنان هیلو

تعداد بازیکنان فعال Halo Infinite

تعداد بازیکنان فعال Halo Infinite در استیم ۹۸ درصد افت داشته و بسیاری از گیمرها تمایلی به ادامه دادن آن ندارند.

بازی Halo Infinite حدود ۹۸ درصد از بازیکنان اولیه خود را در پلتفرم استیم از دست داده است. با وجود این که از بخش چندنفره این بازی در ابتدا استقبال زیادی شد، اما سازندگان پس از انتشار نسبت به این بخش کم‌توجهی کردند و آینده بازی Halo Infinite در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

بازی Halo Infinite در ابتدا قرار بود که از عناوین لانچ کنسول ایکس باکس سری اکس/اس در سال ۲۰۲۰ باشد، اما مشکلات توسعه بازی باعث شدند تا این عنوان شامل تاخیر شود. بخش چندنفره این بازی به عنوان بتای عمومی در ۲۱ نوامبر سال ۲۰۲۱ در دسترس قرار گرفت و بازی سرانجام در تاریخ ۸ دسامبر ۲۰۲۱ منتشر شد. بخش چندنفره و تک‌نفره Halo Infinite واکنش مثبت گیمرها و منتقدین را به همراه داشت ولی بازیکنان در مورد ادامه روند بخش چندنفره نگرانی زیادی داشتند. فصل اول این بازی در ماه مه سال ۲۰۲۲ خاتمه یافت و بازیکنان معتقدند که آپدیت‌های مناسبی برای ساپورت از این بازی منتشر نشدند.

یکی از طرفداران این بازی با نام کاربری Full-Plastic7324 عکسی را با توجه به چارت بازیکنان سایت SteamDB در پلتفرم ردیت قرار داده و مشخص شده که تعداد بازیکنان فعال Halo Infinite حدود ۹۸ درصد کاهش داشته است و این بازی را به کل رها کرده‌اند. بازی Halo Infinite رکورد 272,586 بازیکن هم‌زمان را به خود دیده بود و حالا فقط 5,732 نفر مشغول بازی کردن آن هستند.

بخش چندنفره بازی Halo Infinite همچنان رایگان است و در حال حاضر فصل چهارم بازی همراه با محتوای چندنفره رایگان در جریان است. همچنین این بازی در حال حاضر شامل تخفیف شده است و شما می‌توانید بخش کمپین آن را با قیمتی مناسب‌تر تهیه و تجربه کنید.

نظر شما در مورد کاهش چشم‌گیر تعداد بازیکنان فعال Halo Infinite چیست؟ شما فکر می‌کنید استودیوی 343 با چه اقدامی می‌تواند بازیکنان را دوباره به این بازی برگرداند؟

 

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا