کمپین بازی Halo Infinite احتمالا دارای چند شخصیت اصلی است + تصویر

مستر چیف تنها نخواهد بود

کمپین بازی Halo Infinite احتمالا دارای چند شخصیت اصلی است + تصویر سورنا رضایی ۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ اخبار بازی
کمپین بازی Halo Infinite

اکانت توییتری Xbox News تصویری را منتشر کرده که تایید می‌کند کمپین بازی Halo Infinite احتمالا از دیدگاه چند شخصیت متفاوت روایت خواهد شد.

Halo Infinite مانند نسخه‌های پیشین مجموعه در کنار بخش داستانی دارای مد‌های آنلاین است. داستان این عنوان پس از Halo 5: Guardians جریان داشته و تلاش‌های مستر چیف را به تصویر می‌کشد؛ ابرسربازی که به دنبال متوقف کردن معشوقه خود است تا برخلاف هدفی که دنبال می‌کند، دست به اقدامات مخرب نزند. اطلاعات موجود از کمپین به همین مورد خلاصه نشده و سازندگان تاکید کرده‌اند محیط‌ها به صورت نیمه جهان باز طراحی شده و کاربر می‌تواند به گشت و گذار در آن‌ها بپردازد.

کاربران فضای مجازی پس از بررسی تصاویری که چندی پیش در وب سایت هیلو قرار گرفتند، به این نتیجه رسیده‌اند که استودیو 343 سیستمی تحت عنوان کمپین پس (Campaign Pass) را طراحی و در بازی Halo Infinite پیاده‌سازی کرده‌ است. به هر حال، جدیدترین نسخه هیلو یک بازی به عنوان سرویس بوده و قرار است طی مدت ۱۰ سال پشتیبانی شود. با در نظر گرفتن این مورد، طبیعی است که محتویات جدید تنها به مدهای آنلاین اختصاص نداشته و کمپین را هم شامل شود.

اکانت توییتری Xbox News چندی پیش تصویری را از وب سایت رسمی هیلو ثبت کرد که ظاهرا تایید می‌کند کمپین بازی Halo Infinite دارای چند شخصیت اصلی خواهد بود. در این تصویر به جای کلمه Campaign، کلمه Campaigns دیده می‌شود که قطعا به وجود چند بخش داستانی اشاره دارد. در حال حاضر نمی‌توان با اطمینان گفت اما گروهی از کاربران گمان می‌کنند یکی از کمپین‌ها به مستر چیف اختصاص داشته و داستان دیگر کمپین‌ها از دیدگاه شخصیت‌های متعددی مانند آربیتر روایت خواهند شد. در ادامه می‌توانید تصویر را مشاهده کنید:

اگر گمانه‌زنی‌ها صحت داشته باشد و کمپین بازی Halo Infinite چند شخصیت اصلی را شامل شود، یک سوال بسیار مهم به وجود می‌آید: آیا تمامی داستان‌ها از همان ابتدای عرضه در دسترس بوده یا به مرور زمان به بازی اضافه می‌شوند؟ با در نظر گرفتن اینکه هیلو اینفینت طی ۱۰ سال پشتیبانی می‌شود، احتمالا استودیو 343 قصد دارد کمپین‌ها را با فاصله زمانی مشخصی اضافه کند.

بازی Halo Infinite هم اکنون برای پلتفرم‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری اس، ایکس‌باکس سری ایکس و رایانه‌های شخصی دست ساخت قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا