تصاویر جدید Halo Infinite با محوریت پشتیبانی از نمایشگرهای عریض منتشر شد

تعداد تصاویر به رقم ۴ می‌رسد

تصاویر جدید Halo Infinite با محوریت پشتیبانی از نمایشگرهای عریض منتشر شد سورنا رضایی ۰ ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی
تصاویر جدید Halo Infinite

استودیو اینداسترز 343 با انتشار یک پست در وب سایت رسمی هیلو، تصاویر جدید Halo Infinite را به اشتراک گذاشت که تعدادشان به رقم ۶ می‌رسد.

تابستان سال میلادی گذشته بود که اینداستریز 343 و ایکس‌باکس مجبور شدند Halo Infinite را تا سال ۲۰۲۱  تاخیر بزنند؛ زیرا نمایش گیم‌پلی بازی بازخوردهای شدیدا منفی‌ای را به همراه داشت. ماجرا به همینا ختم نمی‌شود. افشاگرها و وب سایت‌های مختلف هر چند از چند گاهی یک شایعه جدید با محوریت جدیدترین نسخه هیلو منتشر می‌کردند. می‌توان گفت تمامی آن‌ها روی این نکته تاکید داشتند که روند توسعه به هیچ وجه خوب پیش نرفته و تیم توسعه با چالش‌های فراوانی مواجه شده است. در نتیجه، احتمال تاخیری دوباره وجود دارد. با شدت گرفتن شایعه‌ها، اینداستریز رسما اعلام کرد از این پس به صورت منظم اخبار جدیدی را منتشر می‌کند تا طرفداران دیگر دلیلی برای نگرانی نداشته باشند.

اینداستریر 343 با انتشار یک پست در وب سایت رسمی مجموعه هیلو، تصاویر جدید Halo Infinite را در دسترس علاقه‌مندان قرار داده است. مایک روئو (Mike Romero) و جف گای (Jeff Guy) که از اعضای تیم توسعه هستند، در بخش‌های ابتدایی مطلب به صحبت درباره نسخه رایانه‌های شخصی پرداخته و توضیحاتی را پیرامون برخی از ویژگی‌های شاخصش ارائه دادند. طبق گفته آن‌ها، نسخه مزبور از نمایشگرهای بسیار عریض (Ultrawide) پشتیبانی می‌کند. بدین ترتیب، می‌توان آن را با نمایشگری که نسبت تصویرش ۲۱:۹، ۳۲:۹ یا بالاتر است بدون هیچ گونه مشکلی اجرا کرد. سازندگان برای نمایش هر چه بهتر این قابلیت چند اسکریت شات به اشتراک گذاشته‌اند که در ادامه قابل‌مشاهده است:

توسعه‌دهندگان Halo Infinite در بخش دیگری از صحبت‌های خود پشتیبانی این بازی از کراس‌-پلی (Cross-Play) و کراس-پراگرشن (Cross-Progression) را تایید کردند. در صورتی که نمی‌دانید، باید بگوییم قابلیت کراس‌-پلی به کاربران یک پلتفرم اجازه می‌دهد در مدهای چندنفره به رقابت با کاربران دیگر پلتفرم‌ها بپردازند. کراس‌-پراگرشن هم امکانی را برای کاربر فراهم می‌کند تا فایل‌ ذخیره را به پلتفرم‌های مختلف انتقال داده و بازی را روی دستگاه جدیدی تجربه کند. اعضای اینداستریز 343 همچنین گفتند نسخه رایانه‌های شخصی در بحث تنظیمات گرافیکی گزینه‌های متعددی خواهد داشت تا جامعه گیمران پی‌سی بدون دغدغه و مشکل بتوانند به تجربه جدیدترین نسخه هیلو بنشینند. تصاویر مربوط به تنظیمات گرافیکی در گالری قرار دارد.

Halo Infinite، سومین قسمت از مجموعه Reclaimer Saga بوده و بزرگترین ماجراجویی مستر چیف برای نجات بشریت را به تصویر می‌کشد. به بیان دقیق‌تر، جان-۱۱۷ باید مقابل معشوقه خود یعنی کورتانا بایستد. کورتانا قصد دارد با تحت کنترل گرفتن تمام گاردین‌ها، قدرت را در دست گرفته و تمامی حزب‌ها را خلع سلاح کند. هدف از این‌ کارها، برقراری صلح در تمام کهکشان است. از دید مسترچیف، هدف کورتانا تبعات جبران‌ناپذیری را به همراه دارد. از همین رو، تمام تلاش خود را به کار گرفته تا جلویش را بگیرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا