استودیوی 343 Industries به سوالات مردم در مورد Halo Infinite پاسخ می‌دهد

کمی دیگر صبر کنید

Halo Infinite

توسعه‌دهنده‌ی بازی مورد انتظار Halo Infinite، استودیوی 343 Industries، درمورد این عنوان توضیحاتی را ارائه کرده است.

بازی Halo Infinite در سبک تیراندازی اول شخص ساخته شده و ششمین قسمت اصلی مجموعه‌ی Halo شمرده می‌شود. این بازی از بخش کوآپ آنلاین پشتیبانی کرده و قابلیت تجربه‌ی آن به صورت اسپلیت اسکرین برای بازیکنان وجود دارد.

از آن‌جایی که تعداد طرفداران فرنچایز هیلو زیاد بوده، عده‌ی زیادی درمورد بی‌‌خبری از Halo Infinite معترض هستند. در واکنش به این موضوع، استودیوی بازی‌سازی 343 Industries توضیحاتی را ارائه کرده است. این توسعه‌دهنده در پستی که در وبلاگ مربوطه منتشر شده، اعلام کرده اشتیاق و کنجکاوی مردم را درک کرده اما تا زمانی که آن‌ها چیزی برای ارائه نداشته باشند، اطلاعاتی را منتشر نخواهند کرد. به گفته‌ی این استودیو، آن‌ها نمی‌توانند برای به اشتراک گذاشتن شخصیت‌های غنی Halo Infinite و جزئیات عمیق داستان صبر کنند اما زمان بیشتری برای انجام این کار لازم است. از سوی دیگر، تیم‌های بازاریابی و تبلیغاتی 343 Industries به شدت مشغول هستند تا نتیجه‌ی قابل قبولی پس از عرضه‌ی Halo Infinite اتفاق بیافتد و طرفداران فرنچایز از آن لذت ببرند.

با توجه به اطلاعیه‌ی جدیدی که توسعه‌دهنده‌ی بازی جدید هیلو منتشر کرده، به زودی اطلاعات مهمی درمورد این عنوان مورد انتظار به اشتراک گذاشته می‌شود. درمورد تاریخ انتشار این بازی، لازم به ذکر است که مدتی پیش جان جونیشک (John Junyszek) که به عنوان مدیر روابط عمومی در استودیوی 343 مشغول به کار است، به یکی از طرفداران هیلو اطمینان خاطر داد در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای عقب انداختن انتشار یا تغییر پلتفرم‌های هدف وجود ندارد. با این حال، ویروس کرونا بر همه‌چیز تاثیرگذار بوده و احتمال به تاخیر افتادن عرضه‌ی Halo Infinite دور از انتظار نیست.

به گفته‌ی توسعه‌دهندگان، عنوان Halo Infinite قرار است در تاریخ نامشخصی از سال آینده‌ی میلادی برای ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس، ایکس‌باکس سری اس و رایانه‌های شخصی عرضه شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا