یکی از نویسندگان Halloween Kills در مورد تاثیر قسمت اول فیلم می‌گوید

فیلم اول مانند یک هورمون بود

یکی از نویسندگان Halloween Kills در مورد تاثیر قسمت اول فیلم می‌گوید نیکان صبوری ۰ ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ سینمای جهان
نویسندگان Halloween Kills

Scott Teems، یکی از نویسندگان فیلم سینمایی Halloween Kills اخیرا در مورد داستان قسمت اول و ارتباط آن با فیلم جدید صحبت‌هایی را مطرح کرده است.

فیلم سینمایی Halloween Kills به کارگردانی دیوید گوردون گرین قرار است اکتبر امسال روی پرده‌های سینما پخش شود. Halloween Kills ادامه‌ای برای قسمت اول آن است که در سال ۲۰۱۸ میلادی اکران شد. اولین قسمت این فیلم سینمایی توانست با بودجه‌ی ۱۰ میلیون دلاری، رقمی نزدیک به ۲۵۵ میلیون دلار در گیشه به فروش برساند.

با توجه به موفقیت‌های قسمت اول، ساخت ادامه‌ی آن دور از ذهن نبود. حال یکی از نویسندگان Halloween Kills یعنی Scott Teems به تازگی در مصاحبه‌ای در مورد داستان قسمت اول و تاثیر آن گفته است:

من واقعا نمی‌توانم در مورد داستان چیزی بگویم اما شدیدا در این مورد هیجان زده‌ام. چند هفته‌ی گذشته من تدوین‌هایی از فیلم را دیدم و الان می‌گویم که کمی جانبدارانه به آن نگاه کردم. بچه‌های تولید به من گفتند که مردم از دیدن این صحنه‌ها هیجان‌زده می‌شوند. من فکر می‌کنم که قسمت اول بیشتر شبیه به هورمون برای قسمت دوم بود.

در قسمت اول این فیلم اسلشر، ما دیدیم که شخصیت Michael Myers توسط آخرین نسل خاندان Strode کشته شد. در حالی که در صحنه‌های پایانی بدن او در آتش می‌سوخت، ما این را متوجه شدیم که کسی نمی‌تواند جلوی او را بگیرد. هنوز نمی‌دانیم که در فیلم جدید چگونه قرار است این شخصیت ترسناک بازگردد اما می‌دانیم که جیمی لی کرتیس، جودی گریر و آندی ماتیشاک بار دیگر به نقش‌های خود بازخواهند گشت.

در کنار این افراد کایل ریچاردز هم در نقش کلیدی به این مجموعه اضافه شد. از جمله هنرمندان دیگر این فیلم سینمایی می‌توان به چارلز سایفرس، عمر درسی، نانسی استیفنز و دیلان آرنولد اشاره کرد.

فیلم سینمایی Halloween Kills در تاریخ ۲۵ مهر ۱۳۹۹ (مصادف با ۱۶ اکتبر ۲۰۲۰ میلادی) روی پرده‌های سینمای آمریکا منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا