سازندگان Half life: Alyx پایان ساخت این بازی را تایید کردند

مجموعه Half life را مجانی بازی کنید!

سازندگان Half life: Alyx پایان ساخت این بازی را تایید کردند مهسا سپاهی ۰ ۰۴ بهمن ۱۳۹۸ اخبار بازی
Half life: Alyx

استودیو سازنده بازی Valve ،Half-Lfe: Alyx، اعلام کرده‌ در حال رفع مشکلات این بازی است و به‌زودی نسخه کامل این اثر را منتشر می‌کند.

Half life: Alyx اثری شوتر اول شخص است که به صورت واقعیت مجازی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد و درحال حاضر عوامل سازنده این عنوان، در حال رفع ایرادها و مشکلات بازی هستند تا با کیفیت قابل قبولی این عنوان را منتشر کنند. مدتی پیش سازندگان Half-Life: Alyx پرسش و پاسخی در Reddit برگزار کردند و درمورد مراحل انتشار این عنوان توضیحاتی را به طرفداران این اثر ارائه دادند.

با وجود کمی مشکل در اواخر بازی، ساخت این اثر تقریبا تمام شده و مراحل آزمایشی و رفع مشکلات را طی می‌کند. بسیاری از ما و آزمایش کنندگان این عنوان، چندین بار این بازی را تست کرده و تا مرحله پایانی پیش برده‌اند. در حال حاضر ما مطابق با آنچه برنامه‌ریزی شده بود در مرحله اساسی رفع باگ‌ هستیم و از انتشار بازی در تاریخ از پیش تایین شده اطمینان خاطر داریم. قبل از انتشار بازی در مارس سال 2020، فیلم‌هایی از گیم‌پلی و چگونگی عملکرد واقعیت مجازی، مثل تنظیمات حرکتی آن، منتشر خواهیم کرد.

خبر خوب برای طرفداران مجموعه Half Life این است که تمام نسخه‌های این بازی به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است. همان طور که اشاره شد، Half-Life: Alyx در ماه مارس (اواخر اسفند یا اوایل فروردین) سال جاری میلادی عرضه خواهد شد و استودیو Valve تایید کرده تاخیری در انتشار این بازی رخ نخواهد داد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا