گروه نگهبانان کهکشان در Thor: Love and Thunder حضور خواهند داشت

جمع خوبان در Thor: Love and Thunder جمع است

نگهبانان کهکشان در Thor: Love and Thunder

«وین دیزل» صداپیشه‌ی شخصیت گروت در دنیای سینمایی مارول اعلام کرد که گروه نگهبانان کهکشان در فیلم Thor: Love and Thunder حضور خواهند داشت.

وین دیزل در مصاحبه با سایت کامیک‌بوک به مناسبت فیلم جدید خود یعنی Bloodshot اشاراتی به حضور بعدی کاراکتر گروت در دنیای سینمایی مارول کرد و گفت که گروه نگهبانان کهکشان قرار است در فیلم Thor: Love and Thunder حضور داشته باشند.

برای دوستم جیمز گان منتظر و هیجان‌زده هستم تا به سراغ فیلم بعدی (قسمت سوم Guardians of the Galaxy) برود.

او The Suicide Squad را کار کرد، پس قرار است که آن را آغاز کند. همچنین ثور، کارگردانش با من در این باره صحبت کرد که Thor شامل Guardians of the Galaxy هم خواهد بود.

این خیلی جالب است. هیچکس نمی‌داند. شاید من نباید چیزی می‌گفتم.

طبق صحبت‌های دیزل، جیمز گان که کارگردان فیلم‌های Guardians of the Galaxy است، کم‌کم مقدمات ساخت قسمت سوم را فراهم می‌کند و از سوی دیگر «تایکا وایتیتی» کارگردان Thor: Love and Thunder هم به او از حضور نگهبانان کهکشان در این فیلم گفته است. در انتهای Avengers: Endgame بود که ثور تصمیم گرفت با این گروه همراه شود، پس ملاقات آن‌ها در قسمت چهارم ثور خیلی چیز عجیبی نیست. تازه یادمان نرود که در ابتدا قرار بود قسمت سوم نگهبانان کهکشان در سال جاری میلادی اکران شود که به خاطر اختلافات بین مارول و گان، تولیدش به تاخیر افتاد. با این اوصاف شاید داستان اولیه‌ی قسمت سوم GotG با تغییراتی در این فیلم لحاظ شود.

چند روز پیش هم مشخص شده بود «کریستین بیل» که حضورش در این فیلم قبلا تایید شده بود، نقش منفی داستان را بازی خواهد کرد. فیلم سینمایی Thor: Love and Thunder با حضور «کریس همسورث»، «ناتالی پورتمن»، «کریستین بیل» و «تسا تامپسون» به نظر می‌رسد که یکی از جذاب‌ترین و مهم‌ترین فیلم‌های دنیای سینمایی مارول در فاز چهارم باشد. این اثر در تاریخ پنجم نوامبر ۲۰۲۱ (۱۴ آبان ۱۴۰۰) اکران خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا