برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

پروژه‌ی Thor: Love and Thunder چه زمانی جلوی دوربین خواهد رفت؟

حضور کریس پرت در تیم بازیگری قطعی شده است

پروژه‌ی Thor: Love and Thunder چه زمانی جلوی دوربین خواهد رفت؟ ۰ ۱۳ دی ۱۳۹۹ سینمای جهان کپی لینک
پروژه‌ی Thor: Love and Thunder

کریس پرت در جریان لایوی که چندی پیش از طریق حساب اینستاگرامش پخش کرد، زمان آغاز فیلمبرداری پروژه‌ی Thor: Love and Thunder را فاش ساخت.

در پی موفقیت‌های Thor: Ragnarok، مارول با تایکا وایتیتی (Taika Waititi) و کریس همسورث (Chris Hemsworth) به توافق رسید تا چهارمین اقتباس سینمایی ثور را با همکاری آن‌ها بسازد. اگرچه ساخت این فیلم به صورت رسمی تایید شد اما هیچ گونه اطلاعاتی از آن در دسترس قرار نگرفت. این شرایط ادامه داشت تا Avengers: Endgame به اکران درآمد. در بخش‌های پایانی این فیلم ثور به محافظشان کهکشان پیوست و به همراه آن‌ها، سیاره‌ی زمین را ترک کرد. انتخاب چنین پایان‌بندی‌ای برای Endgame، گمانه‌زنی‌هایی را پیرامون کراس‌اُور محافظان کهکشان و ثور به وجود آورد.

وین دیزل (Vin Diesel) صداپیشه‌ی گروت در یکی از مصاحبه‌های خود فاش کرد شخصیت او و راکت در جدیدترین اقتباس سینمایی ثور حضور خواهند داشت. با گذشت مدتی از انجام این گفتگو و انتشارش در فضای مجازی، وب سایت The Hollywood Reporter گزارش اختصاصی‌ای را کار کرد و به واسطه‌ی آن مدعی شد کریس پرت (Chris Pratt) به تیم بازیگری Thor 4 پیوسته و قرار است بار دیگر نقش استار لرد را جلوی دوربین ایفا کند. حالا می‌توان گفت گزارش مزبور صحت داشته است.

کریس پرت چندی پیش با همکاری تام هالند (Tom Holland) یک لایو اینستاگرامی برگزار کرد تا برای کمپین Feed Thy Neighbor پول جمع‌آوری کند. پرت و هالند در جریان لایو پیرامون موضوعات مختلفی صحبت کردند که یکی از آن‌ها چهارمین اقتباس سینمایی ثور بود. پرت در این بخش از گفتگو فاش کرد در Thor: Love and Thunder حضور داشته و قرار است بار دیگر نقش پیتر کوئیل را جلوی دوربین ایفا کند. او همچنین فاش کرد هفته‌ی آینده به استرالیا می‌رود تا به تیم تولید پیوسته و روند ضبط صحنه‌ها آغاز شود. در ادامه می‌توانید دیالوگ‌های رد و دل شده میان پرت و هالند را مطالعه کنید:

تام هالند: [درست شنیدم؟!] همین الان گفتی در ثور بعدی حضور خواهی داشت؟

کریس پرت: نباید آن را می‌گفتم؟

تام هالند: دیوانه‌کننده است. فکر کنم هیچ کس از این ماجرا خبر نداشت.

کریس پرت: نه، می‌دانستند. مطمئن هستم که می‌دانستند.

فیلم‌هایی که در گذشته با محوریت یکی از چهره‌های محبوب مارول ساخته می‌شد، روی همان ابرقهرمان تمرکز داشت اما این رویه با اکران Captain America: Civil War تغییر کرد و با فیلم‌های Spider-Man: Homecoming و Thor: Ragnarok ادامه یافت. سومین اقتباس سینمایی کاپیتان آمریکا تنها به استیو راجرز اختصاص نداشت و نام‌های دیگری را هم شامل می‌شد. این موضوع برای Homecoming و Ragnarok هم صدق می‌کند. اینطور که به نظر می‌رسد، دریافت بازخوردهای مثبت برای استفاده از چنین ایده‌ای، استودیوی آمریکایی را به ساخت کراس‌اُورهای بیشتر سوق داده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments