کارگردان Guardians of the Galaxy از شخصیت‌های مورد علاقه‌اش می‌گوید

لیستی بلندبالا از شخصیت‌های محبوب

کارگردان Guardians of the Galaxy

جیمز گان کارگردان Guardians of the Galaxy در پاسخ به سوال یکی از کاربران اینستاگرام گفت لیست شخصیت‌های مورد علاقه‌اش طولانی است.

بسیاری از مخاطبان سینما، جیمز گان (James Gunn) را با کارگردانی فیلم‌های محافظان کهکشان می‌شناسند اما او پیش از کارگردانی اولین قسمت این سری در سال ۲۰۱۴ میلادی، آثار دیگری را هم ساخته بود. گان برای اولین تجربه‌اش در حوزه‌ی کارگردانی به سراغ Slither رفت که علی‌رغم بازخوردهای عموما مثبت، به یک شکست تجاری تبدیل شد. البته این فیلم نهایتا در لیست آثار کالت قرار گرفت. گان سپس روی فیلم ابرقهرمانی و کمدی Super کار کرد. این اثر برخلاف اولین فیلم هم در زمینه‌ی بازخوردها و هم در زمینه‌ی تجاری نتوانست عملکرد قابل قبولی داشته باشد. وجه مشترک این دو فیلم، شخصیت‌های محبوب بود که طرفداران خاص خود را در میان مخاطبان سینما پیدا کردند.

کارگردان Guardians of the Galaxy از آن دسته فیلمسازانی است که فعالیت بسیاری در اینستاگرام داشته و هر از چند گاهی به کاربران می‌گوید تا هر سوالی را که می‌خواهند از او بپرسند. در جریان یکی از پرسش و پاسخ‌ها، کاربری پرسید شخصیت‌های مورد علاقه‌ی او چه کسانی هستند؟ جیمز گان هم در پاسخ نوشت: «تعدادشان بسیار زیاد است. لیست من راکت، گروت، بولتی در فیلم Super، تعداد زیادی از شخصیت‌های The Suicide Squad و همینطور شهردار در فیلم Slither را شامل می‌شود.» نخستین باری نیست که گان از علاقه‌اش به راکت می‌گوید. او در گذشته گفته بود حس می‌کند مانند راکت فردی منفور و فراموش‌شده است.

نقش‌آفرینی بولتی در فیلم Super را الن پیج (Ellen Page) بر عهده داشت. این شخصیت در بخشی از فیلم تصمیم می‌گیرد به دستیار کریمزن بولت تبدیل شود. شهردار یا جک مک‌ردی هم شخصیتی طنزآمیز در فیلم Slither است که نقش او را گرگ هنری (Gregg Henry) بر عهده داشت. متاسفانه جیمز گان در پاسخ خود وارد جزئیات نشد و نگفت کدام یک از شخصیت‌های فیلم مورد انتظار The Suicide Squad در لیست او قرار دارند. جدا از بازگشت تعدادی از شخصیت‌های فیلم قبلی، شاهد معرفی شخصیت‌های جدیدی خواهیم بود که تاکنون در مدیوم سینما حضور نیافته بودند. طبق گزارش‌های غیر رسمی، احتمال حضور پیس‌میکر، رت‌کچر، بلک‌گارد، ویزل و مانگل وجود دارد. در گذشته لیست رسمی بازیگران منتشر شده بود اما هنوز اطلاعاتی از نقش‌های آنان در دسترس نیست.

The Suicide Squad برای اکران از تاریخ ۱۵ مرداد سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۶ آگوست سال ۲۰۲۱) آماده می‌شود. جیمز گان به محض اتمام کمپین تبلیغاتی یازدهمین فیلم دنیای سینمایی دی‌سی، به مارول ملحق می‌شود تا فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 را بسازد. گان یک ماه پیش در پاسخ به سوال یکی از کاربران اینستاگرام گفته بود اگر همه چیز طبق نقشه پیش برود، قسمت سوم محافظان کهکشان داستان‌هایی که در قسمت اول شروع شد را به سرانجام می‌رساند. در ضمن، تاریخ یا سال اکران این فیلم ابرقهرمانی هنوز مشخص نشده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا