کارگردان Guardians of the Galaxy احتمال ساخت فیلم فرعی را رد نمی‌کند

آیا ممکن است ماجراهایی با محوریت Drax و Mantis به طور مستقل ساخته شود؟

فیلم فرعی Guardians of the Galaxy

«جیمز گان» کارگردان سری فیلم‌های Guardians of the Galaxy احتمال ساخته شدن یک فیلم فرعی بر اساس شخصیت‌های این گروه را رد نکرد.

«دیو باتیستا» ستاره‌ی سابق دنیای کشتی کج که این روزها سرش گرم بازی کردن در فیلم‌های هالیوودی‌ست و نقش شخصیت Drax را در دنیای سینمایی مارول ایفا می‌کند. در قسمت جدید Collider Video حضور داشت تا به بحث درباره‌ی فیلم جدیدش با نام My Spy و دیگر فعالیت‌های دوران کاری خود بپردازد. او در صحبت‌های خود به نکته‌ی بسیار جالبی از جیمز گان اشاره کرد؛ این‌که کارگردان Guardians of the Galaxy ایده‌‌ی ساخت یک فیلم فرعی بر اساس درکس و مانتیس را در ذهن داشته است.

چیزی که صادقانه دوست دارم انجام دهم و این ایده‌ی من هم نیست و دارم آن را می‌دزدم، اما جیمز گان ایده‌ی ساخت یک فیلم برای درکس و مانتیس را داشت.

و این چیزی‌ست که می‌خواهم برایش آماده باشم، چرا که خیلی سرگرم‌کننده است.

این چیزی‌ست که باتیستا در ویدیو گفت، اما جالب‌تر از آن واکنش جیمز گان به این قضیه بود. گان در توییتر این قضیه را تایید و عنوان کرد که ایده هرگز رد نشده است.

 

با این اوصاف آیا در آینده فیلمی جدا با محوریت درکس و مانتیس خواهیم دید؟ جواب این سوال به این زودی‌ها مشخص نخواهد شد. جیمز گان در حال حاضر مشغول ساخت فیلم The Suicide Squad است و پس از آن هم به سراغ قسمت سوم «نگهبانان کهکشان» خواهد رفت.

اما آیا این ایده برای یک فیلم جواب می‌دهد؟ یا این‌که دیزنی ترجیح می‌دهد بر اساس آن یک سریال برای دیزنی‌پلاس بسازد؟ نظر شما چیست؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا