هویت آنتاگونیست Guardians of the Galaxy 3 لو رفته است 

این پروژه در فاز فیلمبرداری قرار دارد

آنتاگونیست Guardians of the Galaxy 3

سردبیر وب سایت The GWW که سابقه بسیار خوبی در زمینه افشای اطلاعات سینمایی دارد، سرانجام از هویت آنتاگونیست Guardians of the Galaxy 3 پرده برداشته است.

پس از معرفی دست‌اندرکاران و بازیگران اولین اقتباس سینمایی محافظان کهکشان، برخی از کارشناسان و کاربران فضای مجازی به اطمینان رسیده بودند نخستین شکست تجاری فرنچایز Marvel Cinematic Universe در راه است. با این حال، جیمز گان (James Gunn) توانست به واسطه نویسندگی و کارگردانی عالی خود اثری بسیار موفق را خلق کند. مطابق انتظار، بازیگران و دست‌اندرکاران چند سال بعد بازگشته و قسمت دوم را جلوی دوربین بردند؛ اثری که Guardians of the Galaxy Vol. 2 نام داشته و نزدیک به ۹۰۰ میلیون دلار در باکس آفیس جهانی فروخت. در ضمن، قسمت سوم هم اکنون در فاز فیلمبرداری قرار دارد.

جیمز گان وظیفه نویسندگی و کارگردانی سومین قسمت محافظان کهکشان را به دوش می‌کشد. چهره‌های قدیمی مانند کریس پرت (Chris Pratt)، زویی سالدانا (Zoe Saldaña)، دیو باتیستا (Dave Bautista)، وین دیزل (Vin Diesel)، بردلی کوپر (Bradley Cooper) و کارن گیلن (Karen Gillan) هم بازمی‌گردند تا نقش‌های استار لرد، گامورا، درکس، گروت، راکت و نبیولا را ایفا کنند. در حال حاضر اطلاعات بسیار کمی پیرامون فیلمنامه در دسترس قرار دارد. با توجه به آن‌ها، یکی از شخصیت‌های اصلی جان خود را از دست می‌دهد. علاوه بر این، گذشته راکت مورد کندوکاو قرار گرفته و سرانجام خواهیم فهمید این راکون سخنگو چگونه به وجود آمده و زخم‌های روی بدنش نتیجه چه اتفاقاتی هستند.

کی. سی. والش (K.C. Walsh) سردبیر وب سایت The GWW بوده و یکی از افشاگرهای قابل‌اعتماد صنایع سینما و تلویزیون به شمار می‌رود. او در جدیدترین قسمت پادکست Change My Mind حاضر شد و در بخشی از آن درباره شایعاتی صحبت کرده که طی چند وقت اخیر شنیده است. والش در همین بخش فاش کرد های عوولوشنری (High Evolutionary) به عنوان آنتاگونیست Guardians of the Galaxy 3 انتخاب شده است. والش در ادامه افزود او از آن دسته شخصیت‌هایی خواهد بود که روی هر چیزی آزمایش می‌کند. در ضمن، های عوولوشنری همان فردی است که راکت را به وجود آورد.

های عوولوشنری نخستین بار در شماره ۱۴۴ کمیک بوک The Mighty Thor (اکتبر سال ۱۹۶۶ میلادی) معرفی شد. او یک انسان به نام هربرت ادگار ویندهام بوده و در دانشگاه آکسفورد درس می‌خواند. هربرت پس مواجهه با کارهای ناتانیل اسیکس به ژنتیک علاقه‌مند شد و تصمیم گرفت با استفاده از این علم، موش‌های زیرزمین خانه مادر خود را تکامل دهد. اگرچه به خاطر اقدامات دیوانه‌وارش از دانشگاه اخراج شد، به آزمایشات خود ادامه داد و سرانجام به خواسته‌اش رسید. او در پی اتفاقاتی فهمید موجوداتی که می‌سازد هیچ جایگاهی در جامعه انسانی ندارند. به همین دلیل، به منطقه‌ای دور افتاده رفت تا آزمایشاتش را ادامه دهد. در ضمن، او در یک برهه زمانی موفق شد حیوانات عادی را به موجوداتی انسان‌نما یا اصطلاحا هیبرید تبدیل کند.

با در نظر گرفتن سابقه‌ای که های عوولوشنری در کمیک بوک‌های مارول دارد، انتخاب او به عنوان خالق راکت منطقی به نظر می‌رسد. این شخصیت همچنین در کمیک بوک‌ها نقش بسیار مهمی در دستیابی واندا ماکسیموف و پیترو ماکسیموف به قدرت‌های خود داشت. باید منتظر ماند و دید آیا اتفاق مشابهی را روی پرده نقره‌ای شاهد خواهیم بود یا خیر. در صورتی که حافظه‌تان یاری نمی‌کند، ریشه قدرت‌های اسکارلت ویچ و کوییک سیلور هنوز به صورت دقیق مورد کندوکاو قرار نگرفته است.

در انتها، فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 برای اکران در تاریخ ۱۵ اردیبهشت سال ۱۴۰۲ (مصادف با ۵ مه سال ۲۰۲۳ میلادی) آماده خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا