#مهسا_امینی

تاریخ عرضه بازی GTA 6 توسط یکی از کاربران معروف لو رفت!

تاریخ عرضه بازی GTA 6

شاید تاریخ عرضه بازی GTA 6 یکی از بزرگ‌ترین راز‌هایی باشد که هنوز همه چیز آن در حد شایعه و اطلاعات لو رفته است، اما اخیرا یکی از کاربرانی که در گذشته هم جزئیات بسیاری از عناوین مختلف را به درستی تشخیص داده بود، این تاریخ را اعلام کرده تا طرفداران کمی به دیدن GTA VI امیدوار شوند.

۸ سال از عرضه آخرین عنوان در سری جی تی ای می‌گذرد و به لطف بخش آنلاین فعال و همچنین داستان بی‌نظیری که این عنوان در روایت زندگی ۳ شخصیت مختلف در شهری آشنا به نام لوس سانتوس (Los Santos) دارد، همچنان در صدر پرفروش‌ترین و پربازدیدترین‌ها مانده است. با این حال دیگر پس از یک دوره طولانی، کاربران از این روند خسته شده‌اند و فقط به دنبال کردن شایعات GTA 6 می‌پردازند. در این چند سال شایعات مربوط به این بازی مورد انتظار که هنوز حتی ساخت آن هم به صورت رسمی تایید نشده، بسیار بالا گرفته و چنان که پیداست سازندگان برنامه‌های پنهان بسیاری دارند.

در این میان نیز می‌توان تا حدودی به برخی شایعه‌پراکنی‌های کاربران اعتماد کرد؛ برای مثال سال گذشته انواع شایعات درباره ریمستر سه‌گانه کلاسیک سری GTA شنیده می‌شد و نهایتا دیدیم که امسال خیلی ناگهانی معرفی شد که البته کاربران چندان دل خوشی هم از آن ندارند. این در حالی است که یکی از کاربران معروف در لو دادن اطلاعات، اخیرا اظهار کرده که استودیوهای شرکت راکستار گیمز (Rockstar Games)، برنامه‌هایی را برای عرضه یک بازی در سال ۲۰۲۳ دارند.

تاریخ عرضه بازی GTA 6 یا Bully 2؟

در واقع مشکلی که در این شایعه وجود دارد، این است که فقط گفته شده یک اثر در دست ساخت تا سال ۲۰۲۳ عرضه خواهد شد. با این حساب، این اثر می‌تواند GTA 6 یا حتی Bully 2 باشد که اخیرا جزئیات بسیاری از پروژه قدیمی و کنسل شده آن منتشر شده بود. حتی اگر احتمالات را براساس همین شایعه‌ها بگذاریم، اخیرا اطلاعاتی درباره ریمستر بازی GTA IV یا Red Dead Redemption هم منتشر شده بود و شاید یکی از آن‌ها مقصد بعدی راکستار گیمز باشند. به علاوه، جالب است بدانید که این کاربر ادعا کرده سال ۲۰۲۲، این بازی به واسطه یک تیزر یا تریلر کامل معرفی خواهد شد؛ موردی که احتمالا در تابستان شاهد آن خواهیم بود.

در حال حاضر هیچ اطلاعات و اعلامیه رسمی برای پشتیبانی از این ادعا وجود ندارد و به همین واسطه نیز نمی‌توان گفت این ادعا صد درصد درست است یا که مردود حساب می‌شود. به هر حال راکستار گیمز تقریبا هر سه سال یکبار طی دهه گذشته یک بازی جدید را عرضه کرده و طبق این روال، اگر تاریخ عرضه بازی GTA 6 برای سال ۲۰۲۲ یا نهایتا ۲۰۲۳ در نظر گرفته شده باشد، منطقی به نظر می‌رسد.

انتظار می‌رود که معرفی این بازی که به احتمال بسیار زیاد همان GTA 6 است، در رویدادهای تابستانه مانند E3 اعلام شود. در نظر داشته باشید که مدت‌ها پیش ساخت عنوانی مانند Bully 2 رسما توسط خود راکستار گیمز کنسل و به صورت رسمی خبر مربوط به آن اعلام شده بود، اما هرگز حرفی درباره کنار زدن پروژه ساخت GTA VI زده نشده است؛ به همین دلیل نیز کاربران هنوز امید خود به دیدن این عنوان را از دست نداده‌اند.


guest

17 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا