#مهسا_امینی

وقتی بازیگر نقش ترور در بازی GTA V یک پیام مستقیم برای استریمر می‌فرستد!

ترور تبریک می‌گوید

بازیگر نقش ترور در بازی GTA V

استریمر معروف بازی GTA Online به نام xQc که مدت‌هاست در سرورهای مختلف این عنوان فعالیت دارد، اخیرا توسط بازیگر نقش ترور (Trevor) یک پیام ویدیویی را دریافت کرده است! آن هم به مناسبت فعالیت مثبت در زمینه استریم و کار خوبی که طی چند سال اخیر ادامه داده بود.

بازی GTA Online (یا همان GTA V چراکه نام بازی به همین شکل ثبت شده)، عملا در سال ۲۰۲۱ پربازدیدترین در شبکه استریم توئیچ (Twitch) بود. این عنوان در واقع بالاتر از عناوین بزرگ و محبوبی مانند Call of Duty: Warzone و همچنین CS: GO قرار گرفته که نشان می‌دهد حتی با گذشت نزدیک به یک دهه از عرضه بازی، هنوز هم تعداد طرفداران آن بیشتر از حدی که فکرش را می‌کردید هستند! با این وجود یکی از دلایلی که GTA Online تا این حد معروف است و افراد بسیاری روزانه در سرورهای آن مشغول بازی هستند، سرورهای مختلف و سبک‌های متنوعی است که بازیکنان می‌توانند در آن با یکدیگر رقابت، یا حتی در یک شهر زندگی کنند.

در واقع یکی از پربازدیدترین و پرطرفدارترین سرورهای بازی GTA Online مربوط به یک سبک بازی به نام Role Play است. در این بخش، بازیکنان هرکدام یک نقش را می‌پذیرند و آن را بازی می‌کنند؛ مانند کسی که در شهر پلیس شده یا فرد دیگری که دوست دارد در یک مغازه کار کند! در هر صورت افراد داخل بازی سعی می‌کنند تا با تعامل با یکدیگر سرگرم شوند و در عین حال کاری که باید را هم انجام دهند. در میان آن‌ها نیز استریمرهای مختلفی پیدا می‌شوند که در این سرورها مشغول به فعالیت هستند؛ مانند xQc که اخیرا جایزه بهترین استریمر در GTA Online را از برنامه کاربری دیگر به نام Nymn دریافت کرده است.

این استریمر در واقع مدت‌هاست که در سرورهای RP NoPixel بازی GTA Online فعالیت می‌کند و تا به حال چندین بار هم بن شده است. به همین دلیل، قاعدتا کسی فکرش را هم نمی‌کرد که او به عنوان بهترین انتخاب شود. به هر حال xQc در خیابان‌ها به صورت عمدی از روی دیگر بازیکنان رد می‌شد و به همین دلیل از سرور بازی اخراج شده بود. حال هرقدر که انتخاب شدن این استریمر به عنوان بهترین عجیب است، غیر منتظره‌تر از آن تماس تصویری خود بازیگر نقش ترور در بخش داستانی بازی GTA V با او است!

این اتفاق درست در زمانی افتاد که xQc در حال گرفتن تبریک از Nymn بود؛ طوری که طی یک پیام تصویری، استیون آگ (Steven Ogg) خود نیز به او تبریک گفت. xQc با شخصیتی به نام جین پاول (Jean Paul) در بازی می‌آمد و کارهای خنده‌دار بسیاری کرده بود که به گفته بسیاری از دیگر استریمرها، لحظات شاد و جذابی را برای آن‌ها به همراه داشته است. از همین جهت نیز بازیگر نقش ترور در ویدیو خود گفت که امیدوار است او در این ایام تعطیلات پایان سال میلادی شاد باشد و همچنین اینکه چرا یکبار شخصیت او از ترور نخواسته بود تا در دزدی‌هایی که از بانک‌های شهر داشته، همکاری کند. این در حالی است که در پایان این پیام، او خود اظهار کرد که این کار دیگر از ترور گذشته و بهتر است به فکر چنین ایده‌ای نباشد!

البته این اولین باری نیست که استریمر معروف به xQc توسط افراد مشهور مورد تقدیر قرار می‌گیرد، بلکه کار زیر گرفتن مردمی که در حال انجام وظایف خود هستند توسط این استریمر را مدتی پیش، یکی از رپرهای ملقب به Lil Uzi Vert نیز عالی خوانده بود. به گفته این رپر، xQc ایده‌های بسیار خلاقانه و بامزه‌ای را در بازی GTA Online به نمایش می‌گذارد و از همین جهت کار او با دیگر استریمرها خیلی فرق می‌کند؛ دلیلی که به خاطر آن، شاهد جایزه گرفتن xQc بودیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا