مروری بر مراحل سخت سن آندرس به سبک سرگرمی!

پا بزن *****

مراحل سخت سن آندرس یکی از مهم‌ترین دلایلی هستند که این عنوان در سری جی تی ای به محبوبیت رسیده بود و هنوز هم کاربران بسیاری آن را تجربه می‌کنند. به همین منظور، در این ویدیو قصد داریم تا با یک استاپس دیگر از سرگرمی، مروری بر آن‌ها داشته باشیم.

بازی‌های سری GTA همیشه به عنوان محبوب‌ترین‌ها در سبک جهان‌باز یا همان Open World باقی خواهند ماند. اما طبق رتبه‌بندی که مدتی پیش براساس نظر کاربران انجام داده بودیم، دیدیم که عنوان San Andreas کلا جایگاه بسیار ویژه‌ای را در میان طرفداران داشته و افراد آن را به هر طریقی به سایر عناوین سری ترجیح می‌دهند!

با این حساب، اگر دلایل محبوبیت این بازی را بشماریم، قطعا داشتن داستان هیجان‌انگیز، گیم پلی جذاب، شخصیت‌پردازی بی‌نظیر و نقشه فوق‌العاده بزرگ از ویژگی‌های بسیار مهم آن خواهند بود. اما یکی دیگر از دلایلی که افراد هنوز هم برای بار چندهزارم به سراغ این عنوان می‌روند، مراحل سخت سن آندرس است که برای بسیاری از بازیکنان خاطره‌انگیز شده‌اند.

به هر حال ماجرای کارل جانسون یا همان سی جی (CJ) در شهر لوس سانتوس و شهرهای اطراف آن خیلی هیجان‌انگیز و جذاب بوده و با افت و خیزهای فراوانی همراه است.. اما نکته قابل توجه اینجاست که شما برای رسیدن به صحنه داستانی بعدی و ادامه روایت، مجبور هستید تا برخی ماموریت‌ها را رد کنید. این در حالی است که بعضی از آن‌ها به حدی سخت هستند که بازیکن را به شکستن کیبورد و کنترلر هم وادار می‌کنند!

به همین دلیل، در این ویدیو اختصاصی از استاپس سرگرمی قصد داریم تا مروری بر ۵ مورد از سخت‌ترین ماموریت‌های جی تی ای سن آندرس داشته باشیم؛ مراحلی که اگر حتی یکبار هم بازی را تجربه کرده باشید قطعا آن‌ها را به یاد می‌آورید!

واکنش شما هنگام شکست خوردن در این مراحل چه بود؟ آیا شما هم مثل من کنترلر پلی استیشن ۲ خود را شکسته بودید؟!

4.3 3 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا