جایزه مسابقات زمانی بازی GTA Online بیشتر خواهد شد

خیابان‌های لوس سانتوس شلوغ‌تر می‌شود

جایزه مسابقات زمانی بازی GTA Online بیشتر خواهد شد امیرحسین ناصری ۰ ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ اخبار بازی
مسابقات زمانی در بازی GTA Online

طبق اعلام رسمی، ظاهرا مبلغ جایزه‌های مسابقات زمانی در بازی GTA Online دو برابر شده و به کاربران پول بیشتری را به ازای رسیدن سر وقت به مکان مشخص شده می‌دهد.

درست به مانند زندگی عادی، اگر در بازی GTA Online بخواهید پول دربیاورید باید کار کنید! اما این کار صرفا به معنای انجام دادن کپی هر آنچه که در زندگی روزمره انجام می‌دهید نیست، بلکه انجام دادن برخی ماموریت‌ها می‌تواند به شما در گرفتن میزان پول بیشتر کمک کند.

حال این ماموریت‌ها بیشتر در قالب Heist ظاهر می‌شوند، اما شما می‌توانید از راه‌های دیگری نیز این پول را به دست آورید؛ مانند انجام دادن برخی مسابقات زمانی داخل شهر که در آن‌ها باید از مکانی به نقطه دیگر بروید تا در صورت زدن رکورد مورد نظر، مبلغی را دریافت کنید. با این وجود، چنان که به نظر می‌رسد، اخیرا مبلغ جایزه‌های این مسابقات افزایش پیدا کرده و علاوه بر آن، ماموریت Cayo Perico در هفته آینده به شما جایزه دو برابر خواهد داد.

به هر حال این مسابقات زمانی در بازی GTA Online همیشه به شما جایزه بزرگی نمی‌دهد و تنها در دو بخش Galileo و Construction Site I می‌توانید پول بیشتری را از بردن در مسابقه به دست آورید. زمان مورد نیاز برای به اتمام رساندن Galileo در تمام کردن رالی زیر ۲ دقیقه و ۵ ثانیه و برای Construction Site I زیر ۱ دقیقه و ۵۰ ثانیه تنظیم شده است. در صورتی که زودتر از زمان تعیین شده بتوانید خود را به خط پایان برسانید، می‌‌توانید ۲۰۰,۰۰۰ دلار بازی را دریافت کنید؛ مقداری دو برابر آنچه که در گذشته برای انجام این مسابقات زمانی در بازی GTA Online دریافت می‌کردید.

شرکت Rockstar Games قصد دارد تا بازی ۷ ساله خود را در بخش آنلاین به صورت هفتگی، مانند عنوان Red Dead Redemption 2 به روز کند و ماموریت‌ها و چالش‌های تازه‌ای را در آن قرار دهد تا بازیکنان همراه با دوستان خود از آن‌ها لذت ببرند. در واقع می‌توان گفت همین کار باعث زنده نگه داشتن این بازی می‌شود که هنوز هم پس از ۷ سال، بازیکنان برای خریدن گران‌قیمت‌ترین ماشین در بخش آنلاین آن تلاش می‌کنند و پول جمع می‌کنند!

اضافه شدن پول بیشتر به مسابقات زمانی در بازی GTA Online قطعا باعث استقبال بیشتر از آن خواهد شد و همین امر باعث می‌شود تا احتمالا در هفته‌های آینده، شاهد اضافه شدن چندین مسابقه جدید با جوایز متفاوت باشیم. همچنین فراموش نکنید که ماموریت‌های Cayo Perico در چالش‌های Heist در هفته آینده جایزه دو برابری را ارائه خواهند داد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا