#مهسا_امینی

در رویداد بازی GTA Online مسابقه دهید و یک ماشین بی‌نظیر را رایگان هدیه بگیرید

ماشین جدید Vulcar Warrener HKR نام دارد

رویداد بازی GTA Online

پس از به روزرسانی Los Santos Tuners، حالت نوبت به یک رویداد بازی GTA Online رسیده تا طی آن بازیکنان مسابقه داده و شانس برنده شدن خودرو Vulcar Warrener HKR را داشته باشند.

بازی GTA online مدت‌هاست که به عنوان یکی از بهترین عناوین آنلاین در سبک جهان‌باز شناخته می‌شود؛ جایی که در آن بازیکنان عملا هرکاری را می‌توانند با دوستان خود انجام دهند و به نحوی شروع به خیابان‌های شهر لوس سانتوس را اینبار با کمک چند نفر دیگر به آتش بکشند. با این وجود یکی از بهترین ویژگی‌های این بازی، داشتن ماشین‌های اسپورت و هایپری است که بازیکنان برای به دست آوردن آن‌ها باید به صورت شبانه‌روزی چالش‌های مختلف را رد کنند تا پول کافی را برای نهایی کردن خرید، به دست آورند.

حال خودروهای گران قیمت داخل بازی، ممکن است تا هفته‌ها شما را به دنبال جمع کردن پول و انجام دادن ماموریت‌های Heist وادار کند تا بتوانید یکبار با ماشین دلخواه خود گاز بدهید! اما اگر دوست دارید تا تجربه داشتن یکی از بهترین ماشین‌ها، آن هم به صورت رایگان را داشته باشید، تنها کافیست تا در رویداد جدید بازی GTA Online شرکت کنید و در مسابقات آن برنده شوید.

رویداد جدید بازی GTA Online برای گرفتن خودرو Vulcar Warrener HKR

در واقع این رویداد جدید Prize Ride Challenge نام دارد که در آن باید حداکثر تا تاریخ ۱۳ مرداد (۴ آگوست) به انجام ماموریت‌ها بپردازید تا Vulcar Warrener HKR که یکی از جدیدترین ماشین‌های اضافه شده است را به دست آورید. همچنین منظور از ماموریت، انجام دادن مسابقات سبک Sprint خواهد بود که در آن‌ها چهار شرکت کننده در یک نقطه از نقشه بازی ایستاده و تا نقطه‌ای مشخص مسابقه خواهند داد. اگر بتوانید ۵ بار مسابقات این بخش را برنده شوید، خودرو مورد نظر از آن شما خواهد بود.

در نظر داشته باشید که چالش‌های بخش Prize Ride Challenge مدتی است که در قالب یک رویداد هفتگی به بازی GTA Online اضافه شده و احتمالا در هفته‌های آینده با جوایزی جدید به روزرسانی خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا