رویداد هالووین بازی GTA Online با انواع جوایز ترسناک و ماموریت‌های متفاوت شروع شد!

حتی یک حیوان شوید!

رویداد هالووین بازی GTA Online

طبق اعلام رسمی، رویداد هالووین بازی GTA Online با نام Halloween Bunker Series به تازگی شروع شده و تا مدتی کوتاه ادامه خواهد داشت تا کاربران در آن با قاتل‌ها مبارزه کنند و سه برابر جایزه بگیرند!

۸ سال از عرضه بازی GTA V می‌گذرد، اما هنوز هم بخش آنلاین آن آپدیت می‌شود و حتی حالت تک‌نفره آن نیز به صورت یک بازی با گرافیک نسل نهمی برای کنسول‌های پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس – اس عرضه شد. این در حالی است که هنوز GTA 6 در حد یک رویا برای طرفداران باقی مانده و به جای آن یک سه‌گانه ریمستر تحویل کاربران داده شده است! با این حال هرقدر هم که راکستار گیمز (Rockstar Games) در ارائه یک بازی جدید کوتاهی کرده، ولی حداقل GTA Online را همیشه پر از محتوای تازه و رویدادهای مختلف نگه داشته تا کاربران در شهری مجازی به جای کشتن بی‌دلیل همدیگر مشغول به جمع کردن پول و خرید آیتم‌های مختلف باشند؛ یا البته در بهترین حالت همان همدیگر را بکشند و از محیط بدون چیت لذت ببرند.

حال تقریبا هر رویداد خاصی که شروع می‌شود، درست به مانند بازی‌های معروف و آنلاین دیگری مانند Fortnite، در GTA Online نیز یک اونت خاص برگزار می‌شود که در آن به بازیکنان جوایز خاصی داده می‌شود یا مودهای مختلفی اضافه می‌شوند که بازیکنان با انجام دادن آن‌ها می‌توانند این جوایز را دریافت کنند.

جوایز جدید رویداد هالووین بازی GTA Online و حیوان شدن!

رویداد هالووین بازی GTA Online

در The Halloween Bunker Series راه‌های بسیاری برای دریافت جوایز هالووینی وجود دارد؛ برای مثال شاید مهم‌ترین آن را بتوان کنار آمدن با قاتلان در سه نقشه Slasher جدید دانست که سه برابر پاداش را در ازای انجام ماموریت در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد. همچنین شما با اتمام ماموریت‌های هالووینی می‌توانید تا دوبرابر RP و دلار را دریافت کنید که در قالب مودهای مختلفی مانند Alien Survivals و Come Out To Play در بازی قرار داده شده‌اند. علاوه بر این موارد نیز شما در بخش Bussiness Battle می‌توانید به راحتی پاداش دوبرابر به دست آورده و از طرفی با بردن Event Cargo آیتم‌های Orange Skull Emissive Mask و Street Crimes Red Gangs Tee را دریافت کنید.

حال اگر این جوایز چندان برای شما جالب نیستند و دوست دارید یک تجربه عجیب را در دوران هالووین در GTA Online تجربه کنید و همچنین به انواع گیاه علاقه دارید، جالب است بدانید که نوعی گیاه ویژه که پیش‌تر نیز مخصوص بازیکنان در بازی قرار داده شده بود و در کوه‌های Tataviam پیدا می‌شد، حال دوباره در نقشه بازی و همین مکان قابل پیدا کردن هستند. اگر هم که حوصله رفتن تا این کوه را ندارید، می‌توانید در حیاط پشتی خانه‌ها هم شاید بتوانید این محصول شگفت‌انگیز طبیعت را پیدا کنید. سپس بعد از پیدا کردن می‌توانید در شادی‌ها از آن استفاده کرده و در حالت Passive Mode ناگهان شاهد از هوش رفتن کاراکتر خود باشید. بعد از آن، وقتی که بیدار شدید، متوجه می‌شوید که حیوان هستید و در نقش یک موجود غیرانسان می‌توانید از گشت و گذار در شهر لذت ببرید. همچنین هر موقع که از این حالت خسته شدید، می‌توانید از آن خارج شوید و سر از بیمارستان درآورید.

به علاوه، اگر در هفته جاری هر روز و طی رویداد هالووین بازی GTA Online فعال باشید، می‌توانید اسکین Shark Cameo Livery را برای خودرو Peggasi Toreador دریافت کنید که آن را شبیه به یک کوسه چهار چرخ می‌کند. همچنین اگر قصد دارید تا شانس خود را امتحان کنید، می‌توانید در این هفته به کازینو بروید و با کشیدن گردونه یکی از جوایز که بهترین آن‌ها Albany Lurcher است را دریافت کنید.

بازی GTA Online در حال حاضر برای کاربران کنسول‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس – اس و همچنین پلتفرم رایانه شخصی در دسترس کاربران قرار دارد. به علاوه اگر نام این رویدادها و ماموریت‌های عجیب کمی برای شما گیج کننده است، بد نیست نگاهی به راهنمای بازی جی تی ای آنلاین بیندازید تا از همه چیز دنیای این بازی مطلع شوید!

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا