#مهسا_امینی

تماشا کنید: بزرگ‌ترین آپدیت GTA Online با انتشار یک تریلر معرفی شد

شایعه‌ها صحیح از آب درآمدند

شرکت راکستار گیمز با انتشار یک بیانیه در وب سایت رسمی خود، از بزرگ‌ترین آپدیت GTA Online رونمایی کرد؛ آپدیتی که ماه آینده از راه می‌رسد.

حدودا یک ماه پس از اینکه Grand Theft Auto V برای کنسول‌های هدف در دسترس قرار گرفت، راکستار گیمز بخش آنلاین بازی را در قالب Grand Theft Auto Online منتشر کرد. تیم توسعه طی هفت سال گذشته به‌روزرسانی‌های زیادی را توسعه داد تا به واسطه‌ی آن‌ها محتوای جدید از جمله لوکیشن، خودرو و ماموریت را اضافه کند. با این حال، نقشه‌ی بازی هرگز تغییر نکرد. در حالی که به نظر می‌رسید راکستار نورث برنامه‌ای برای گسترش محیط ندارد، وب سایت Rockstar Mag با انتشار یک مطلب اختصاصی مدعی شد بزرگ‌ترین آپدیت در راه بوده و نه تنها هایست تازه‌ای را شامل می‌شود، بلکه منطقه‌ی جدید را به نقشه اضافه می‌کند. حالا می‌توان با اطمینان گفت ادعاها صحت داشتند.

راکستار گیمز با انتشار یک بیانیه در وب سایت رسمی خود، از بزرگ‌ترین آپدیت GTA Online رونمایی کرده است. این به‌روزرسانی The Cayo Perico Heist نام داشته و در کنار یک هایست جدید، جزیره‌ی کریو پریکو را به نقشه‌ی بازی اضافه می‌کند. در جریان هایست، از کاربر خواسته می‌شود به این جزیره نفوذ کند، تا جای ممکن طلا، پول نقد و دیگر آیتم‌های ارزشمند بردارد و نهایتا سالم به لس سانتوس برگردد. البته ماجرا به همین سادگی نیست. کیو پریکو به واسطه‌ی نیروهای نظامی‌ای که در خود جای داده به امن‌ترین و محافظت‌شده‌ترین جزیره‌ی جهان تبدیل شده است. از همین رو، ورود به آنجا چالش‌های بسیاری را به همراه دارد. در ضمن، کاربر می‌تواند به همراه سه نفر از دوستان خود یا به صورت تکنفره هایست The Cayo Perico را به سرانجام برساند.

کاربر در زمان حضورش در کریو پریکو مجبور به انجام ماموریت‌ها نیست و می‌تواند به مکان‌های مختلف رفته و به خوشگذرانی بپردازد. او همچنین قادر است سلاح‌ها و وسائل نقلیه‌ی جدیدی که به واسطه‌ی بزرگ‌ترین آپدیت GTA Online به بازی اضافه می‌شوند را به دست بیاورد. تا به این لحظه جزئیاتی از سلاح‌های جدید منتشر نشده اما می‌دانیم تعداد وسائل نقلیه‌ی تازه به رقم چهار می‌رسد که سه مورد از آن‌ها خودرو یا کامیون نظامی بوده و مورد آخر یک قایق پرسرعت است. یک زیردریایی نظامی هم در آب‌های اطراف جزیره حرکت می‌کند. علاوه بر این‌ها، یک ایستگاه رادیویی جدید هم افزوده خواهد شد که بیش از ۱۰۰ موسیقی جدید را در خود جای داده است. در ضمن، راکستار وعده داده در آینده‌ی نزدیک جزئیات بیشتری را از آپدیت آتی به اشتراک خواهد گذاشت.

راکستار گیمز در بیانیه‌ی رسمی خود از هایست The Cayo Perico به عنوان بزرگ‌ترین ماجراجویی GTA Online یاد کرده است. به‌روزرسانی مربوط به این ماموریت جدید در تاریخ ۲۵ آذر (مصادف با ۱۵ دسامبر) برای تمامی پلتفرم‌های هدف عرضه خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا