#مهسا_امینی

جی تی ای در دنیای واقعی! + ویدیو با زیرنویس فارسی

ماجرای دزد عجیب و ماموران ابله

آیا تا به حال درباره اینکه برخی قوانین جی تی ای در دنیای واقعی پیاده‌سازی شوند فکر کرده بودید؟ در واقع این مورد کمی عجیب به نظر می‌رسد، اما ظاهرا فردی هنگام فرار از دست پلیس صحنه‌ای را ساخته که سی جی (CJ) هم قادر به انجام آن نبود!

در عناوین سری جی تی ای، یکی از جذاب‌ترین بخش‌های بازی که شاید حتی برای برخی از افراد بیشتر از مراحل داستانی اهمیت داشته باشد، این است که شما چند نفر از مردم را زیر گرفته و سپس خشم پلیس را با ستاره‌های بالای صفحه بیشتر و بیشتر کنید. این روند از همان اولین بازی‌های GTA یک مکانیزم اصلی برای آن‌ها بود و افراد هم از این تعقیب و گریز در شهر لذت می‌بردند. با این وجود، آیا تا به حال به این فکر افتاده‌اید که روزی صحنه‌ای مشابه جی تی ای را در دنیای واقعی مشاهده کنید؟

در ویدیو فوق می‌توانید ببینید که مردی سعی داشته تا به اموال عمومی آسیب بزند یا دزدی کند؛ اما در واقع ما او را از صحنه‌ای می‌بینیم که کارش را انجام داده و از دست پلیس فرار می‌کند و پشت یک ماشین به واضح‌ترین شکل ممکن قایم می‌شود. سپس می‌بینیم که ظاهرا نیروهای پلیس هرگز متوجه حضور تو نمی‌شوند! گزارشگر واحد خبری از دوربین روی هلی‌کوپتر این وضعیت را می‌بیند و از تعجب در حال شاخ درآوردن است، در حالی که ماموران پلیس دور خود می‌چرخند و دزد سفیدپوش را پیدا نمی‌کنند.

این صحنه عملا شبیه به صحنه‌های جی تی ای است، طوری که برای مثال پشت یک ساختمان قایم می‌شدیم و پلیس‌ها ما را پیدا نمی‌کردند؛ اما بدتر از این وضع وقتی است که نیروهای پلیس پشت ماشین آبی رنگ می‌روند و باز هم او را تا آخرین صحنه پیدا نمی‌کنند! این دیگر چند سطح بالاتر از هوش مصنوعی پلیس‌های جی تی ای در دنیای واقعی است و در هیچ بازی‌ای پیدا نمی‌شود!


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا