طراحی بازی GTA: San Andreas به شکل پیکسلی!

پیکسل آرت چشم‌نواز

طراحی بازی GTA: San Andreas به شکل پیکسلی! نریمان هروی ۷ ۰۹ اسفند ۱۴۰۱ اخبار بازی
طراحی بازی GTA: San Andreas

یکی از طرفداران، طراحی بازی GTA: San Andreas را دستخوش تغییراتی کرده و گروو استریت را به شکل پیکسلی در GTA: San Andreas و GTA V ساخته است!

یکی از طرفداران فرنچایز بزرگ GTA توانسته گروو استریت را در قالب یک پیکسل آرت بازسازی کند. این مکان معروف در ۲ نسخه از این سری یعنی بازی‌های GTA: San Andreas و GTA V وجود داشته است.

در سال‌های اخیر انتقادات زیادی به سری GTA شده ولی حتی با وجود انتقادات فراوان نسبت به بازی GTA: The Trilogy – The Definitive Edition این بازی فروشی فراتر از انتظاری را تجربه کرد. این سه گانه ریمستر با وجود این که صرفا یک ریمستر نسبتا متوسطی بود، توسط بسیاری از طرفداران خریداری شد. به هر حال این موضوع و البته این پیکسل آرت تا حدودی ثابت کردند که یک بازی نسبتا ناامید‌کننده نمی‌تواند عشق و علاقه طرفداران یک سری بزرگ را از بین ببرد.

این پیکسل آرت توسط یکی از کاربران وب‌سایت ردیت با نام کاربری M178music در این سایت قرار گرفته است و بیشتر خانه شخصیت اصلی بازی GTA: San Andreas یعنی CJ را نشان می‌دهد. بنا بر گفته او، این طراحی پیکسلی از بازی GTA: San Andreas حدود ۲ روز زمان برده و به خوبی هم تلاش و کوشش او در این طراحی قابل فهم است و بسیاری از کاربران ردیت هم این اثر را تحسین کردند.

این که یک طراحی پیکسلی از بازی GTA: San Andreas که در واقع یک بازی سه بعدی است را ببینیم، خیلی هیجان‌انگیز به نظر می‌رسد، چرا که طراحی پیکسلی بیشتر مربوط به بازی‌های نسبتا قدیمی مثل Pac-Man است و بازسازی بازی‌های نسبتا مدرن بسیار جذاب به نظر می‌آید. شما می‌توانید این طراحی پیکسلی بازی GTA: San Andreas را در زیر مشاهده کنید.

وجود گروو استریت در بازی GTA: San Andreas از دیدگاه درصد زیادی از طرفداران، نقطه عطف بسیار بزرگی در این فرنچایز به شمار می‌آید. از انتشار این بازی نزدیک به ۲۰ سال زمان می‌گذرد و قطعا از بازی‌های نوستالژیک بسیاری از گیمرها محسوب می‌شود و به همین دلیل هم ساخته‌های زیادی را از این بازی مشاهده می‌کنیم.

با این که گروو استریت به عنوان یک مکان نمادین و بسیار معروف این فرنچایز شناخته می‌شود، بعید است که در GTA 6 حضور داشته باشد، چرا که وایس سیتی به عنوان ستینگ بعدی این فرنچایز در نظر گرفته شده است. البته نباید فراموش کنیم که بازی‌‌های این سری هر بار بزرگتر و بزرگتر می‌شوند و ممکن است راکستار به نحوی آن را در نسخه بعدی بگنجاند.

نظر شما در مورد این طراحی بازی GTA: San Andreas چیست؟ دوست دارید چه مکان‌های دیگری از این فرنچایز را در قالب طراحی‌های پیکسلی تماشا کنید؟

3.4 39 آراء
امتیاز مطلب

guest

7 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا