#مهسا_امینی

تماشا کنید: ریمیک بازی GTA: San Andreas توسط یک طرفدار خوش‌ذوق ساخته شد

بیش از ۱.۵ میلیون بازدید در یوتیوب

تماشا کنید: ریمیک بازی GTA: San Andreas توسط یک طرفدار خوش‌ذوق ساخته شد مریم خواجوی ۳۴ ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی

این روزها بحث نسخه‌ی ششم GTA و ریمیک نسخه‌های قبلی آن هنوز کم‌وبیش داغ است و انتشار یک ویدیو که در آن یک طرفدار خوش‌ذوق بازی GTA: San Andreas را بازسازی کرده است، کاربران را به شدت هیجان زده کرده است. 

وقتی صحبت از بهترین بازی‌های تاریخ می‌شود، امکان ندارد که بازی‌های GTA میان آن‌ها حضور نداشته باشند. این محبوبیت از نسخه‌ی سوم GTA شروع شد؛ به طوری که این عنوان یکی از مهم‌‌ترین بازی‌ها تا به امروز به شمار می‌رود. GTA Vice City و GTA San Andreas راه موفقیتی که نسخه‌ی سوم پیش گرفته بود را ادامه دادند و  GTA IV همه چیز را به یک مرحله بالاتر برد. در نهایت نسخه‌ی پنجم GTA V توانست اجداد خود را سربلند کند؛ به طوری که این عنوان دومین بازی پروفروش تاریخ بعد از ماینکرفت است و فروشی حدود ۱۴۰ میلیون نسخه داشته است. این موفقیت‌های پیاپی باعث شده است که نسخه‌ی ششم GTA به یکی از موردانتظارترین بازی‌های تاریخ تبدیل شود.

از آنجایی که هر نسخه‌ی GTA از نسخه‌ی سوم به بعد به اندازه‌ی کافی محبوب بوده است که موفقیت ریمیک آن را تضمین کند، با توجه به موفقیت GTA Online و درخواست زیاد بازیکنان برای عرضه‌ی نسخه‌ی بعدی این مجموعه، احتمال ساخت یک ریمیک از هر کدام از این عناوین بعید به نظر می‌رسد. البته شاید راکستار برنامه‌ای برای ساخت یک ریمیک از عناوین قدیمی این مجموعه نداشته باشد، طرفداران این کار را انجام خواهند داد.

اخیرا یوتیوبر معروف Fat Dino بازی GTA San Andreas را بازسازی کرده است. البته اشتباه نکنید! یک شخص به تنهایی نمی‌تواند یک عنوان جهان باز که بیش از 30 ساعت زمان برای به پایان رساندن نیاز دارد را بازسازی کند، بلکه فقط بخش سینمایی ابتدایی بازی را بازسازی کرده است. هر چند که محصول نهایی به اندازه‌ی بازی‌های ۲۰۲۱ پیشرفته نیست، اما توانسته است با اضافه کردن تکنولوژی مدرن به GTA San Andreas به طرفداران نشان دهد که یک ریمیک از این عنوان در سال ۲۰۲۱ به چه صورت خواهد بود.

این ویدیو که چند هفته‌ی پیش در یوتیوب منتشر شده است، توانسته است به بازدید ۱.۵ میلیون در این مدت دست پیدا کند. هدف سازنده از این کار نه تنها نشان دادن تکنولوژی امروزه، بلکه تقاضای ساخت ریمیک GTA San Andreas از سازندگان بازی است.


guest

34 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا