نویسنده‌ی بازی‌های GTA و Red Dead Redemption راکستار را ترک کرد

راکستار هیچ‌گونه بیانیه‌ای برای جدایی هاوسر از این کمپانی منتشر نکرده است!

نویسنده‌ی بازی‌های GTA و Red Dead Redemption

نویسنده‌ی بازی‌های GTA و Red Dead Redemption مطابق اعلام قبلی راکستار، از این کمپانی جدا شده است.

دن هاوسر، به صورت رسمی از کمپانی راکستار گیمز جدا شد. او و برادرش، سم هاوسر، جز اشخاص اصلی و کلیدی بودند که باعث شدند در سال ۱۹۹۸ کمپانی راکستار به صورت رسمی تاسیس شود. در ماه فوریه، این کمپانی اعلام کرد که هاوسر در تاریخ ۱۱ مارس ۲۰۲۰ (۲۱ اسفند ۱۳۹۸) راکستار را رسما ترک خواهد کرد و حالا زمان این موضوع فرا رسیده است. همانطور که گفتیم، هاوسر یکی از کلیدی‌ترین افراد راکستار به حساب می‌آمد و او در کنار اینکه نویسنده‌ی بازی‌های GTA و Red Dead Redemption بود، یکی از موسسان، تهیه کنندگان و نائب ریس بخش خلاقیت این کمپانی محسوب می‌شد. با تمامی این اوصاف، جالب است بدانید که کمپانی راکستار گیمز هیچ‌گونه بیانیه‌ای درباره جدایی هاوسر از این شرکت را منتشر نکرده و این موضوع باعث می‌شود تا به جدایی نچندان دوستانه هاوسر از راکستار پی ببریم.

دن هاوسر، سال‌های زیادی کمک به شکل گیری مجموعه‌هایی مثل، Grand Theft Auto، Red Dead Redemption و Bully کرده بود و در نتیجه، او یکی از مهم‌ترین افراد صنعت بازی‌های ویدیویی محسوب می‌شود. همین امر سبب می‌شود تا راکستار یکی از بزرگترین کارکنان خود را از دست دهد. بدون شک در حال حاضر بسیاری از طرفداران بازی‌های ویدیویی، نگرانی‌هایی نسبت به آینده راکستار و بازی‌های بعدی این کمپانی دارند و باید دید که این استودیو چگونه موضوع جایگزینی شخصی مثل هاوسر را حل خواهد کرد.

در حال حاضر، نه تنها دلیل جدایی دن هاوسر از راکستار اعلام نشده، بلکه هنوز مشخص نیست که او چه مقصدی را برای کار خود انتخاب کرده است. همچنین، در حال حاضر مشخص نیست که استودیو راکستار روی چه بازی در حال کار کردن است. به طور حتم همه می‌دانیم که ساخت و توسعه Grand Theft Auto VI در دستور کار این کمپانی قرار دارد، اما به طور قطع نمی‌توان گفت که این بازی، محصول بعدی راکستار است. یک سری شایعات مطرح شده که راکستار در حال ساخت دنباله‌ای برای بازی Bully است، ولی هنوز هیچ خبر رسمی در این باره از سوی این کمپانی منتشر نشده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا