احتمال اشاره تیک تو به تاریخ انتشار بازی GTA 6

پیش‌بینی درآمد باورنکردنی

انتشار بازی GTA 6

شواهد امر گویای این موضوع است که تیک تو به دنبال انتشار بازی GTA 6 تا پیش از آوریل سال ۲۰۲۵ میلادی است.

اگر خاطرتان باشد، سال گذشته بود که استودیوی راکستار گیمز در پیامی رسما از آغاز روند ساخت بازی جدید جی تی ای خبر داد. در حالی که هوادارها برای معرفی این بازی روز شماری می‌کنند، اما تیم سازنده همچنان سکوت اختیار کرده و تاریخ معرفی و انتشار بازی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

حال در تازه‌ترین خبرها، ساعاتی پیش جلسه ارائه گزارش مالی سه ماهه اخیر شرکت تیک تو اینتراکتیو با حضور جمعی از مدیران و سرمایه‌گذاران برگزار شد که در جریان این نشست، استراوس زلنیک، مدیرعامل شرکت، از پیش‌بینی درآمد ۸ میلیارد دلاری در سال مالی ۲۰۲۴ – ۲۰۲۵ میلادی سخن گفت.

بهتر است بدانید که پیش‌بینی درآمد این کمپانی برای سال مالی جاری حدود ۵.۵ میلیارد دلار بوده که رشد ۲.۵ میلیارد دلاری برای سال آینده کمی تعجب‌برانگیز است. در حالی که استراوس زلنیک به علت رشد این درآمد اشاره نکرده، اما گروهی از بازیکن‌ها معتقد هستند که این موضوع مربوط به انتشار بازی GTA 6 است.

استراوس زلنیک در این زمینه توضیح می‌دهد:

ما مطمئن هستیم که کسب و کارمان در سال مالی آینده به یک نقطه عطف و قابل توجه خواهد رسید. ما معتقدیم که سطوح جدیدی از عملکرد عملیاتی در سال مالی آتی رقم می‌خورد. قصد داریم از تمام ذینفعان برای حمایت مستمرشان تشکر کنیم و مشتاقانه منتظر ارائه فصل هیجان‌انگیز بعدی خود هستیم.

با توجه به اظهارات فوق، به نظر می‌رسد که شرکت تیک تو اینتراکتیو در نظر دارد بازی جدید سری جی تی ای را در سال مالی آینده، بازه آوریل ۲۰۲۴ تا مارس ۲۰۲۵ میلادی (فروردین ۱۴۰۳ تا فروردین ۱۴۰۴) روانه بازار کند. جدا از این گزارش مالی، تا به امروز شایعه‌های متعددی نیز در خصوص عرضه بازی جی تی ای ۶ در سال آینده میلادی به گوش رسیده است. طبق دیگر گزارش‌ها، گویا پروژه توسعه بازی جدید GTA با نام رمزی فایربال (Fireball) در راکستار گیمز شناخته می‌شود. 

4.6 5 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا