#مهسا_امینی

آپدیت جدید وبسایت راکستار، طرفداران را به معرفی GTA 6 امیدوار کرد

در ذهن مدیران شرکت راکستار چه می‌گذرد؟

آپدیت جدید وبسایت راکستار، طرفداران را به معرفی GTA 6 امیدوار کرد مریم خواجوی ۳۱ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ اخبار بازی
معرفی GTA 6

در حالی که بحث GTA 6 هم‌چنان داغ است و هر روز شایعات جدیدی پیرامون این بازی منتشر می‌شود، پست جدید وبسایت راکستار طرفداران را به معرفی نسخه ششم این فرنچایز برای کنسول‌های PS5 و ایکس باکس سری ایکس/اس امیدوار کرده است. طبق گفته‌های اینسایدر شناخته شده راکستار یعنی Tez2، سایت RockStar Newswire، بار دیگر در انتشار مطلب در وبسایت خود دچار اشتباه شد.

این هفته، شرکت راکستار پست جدیدی در وبسایت خود منتشر کرد که هیچ محتوایی را شامل نمی‌شد. در واقع با ورود به این پست، با یک ارور مواجه می‌شدید. ماجرا از آن جایی شروع شد که هفته پیش شایعه معرفی بازی جدیدی در بخش Newswire شرکت راکستار پخش شد و اشتباه مذکور کافی بود تا بار دیگر احتمال معرفی GTA 6 قوت بگیرد. در واقع زمان‌بندی انتشار این پست مشکوک با شایعه معرفی یک بازی جدید، باعث شد که طرفداران بشدت به وجد بیایند.

جدا از احتمال معرفی GTA 6، این پست می‌تواند مرتبط با معرفی ریمستر نسخه Red Dead Redemption یا حتی ریمستر یکی از بازی‌های قدیمی GTA مانند GTA lll، Vice City و San Andreas باشد.

از آن‌جایی که از زمان عرضه GTA 5 تا معرفی Red Dead Redemption که در سال ۲۰۱۸ عرضه شد، سه سال طول کشید، گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر تکرار این اتفاق وجود دارد. با این حساب اگر شرکت راکستار از این فاصله زمانی منظور خاصی داشته باشد، احتمال اینکه این بازی امسال معرفی شود دور از انتظار نیست.

متاسفانه با وجود اینکه شایعه‌ها و تئوری‌های زیادی از سوی طرفداران Grand Theft Auto در رابطه با نسخه بعدی این بازی ارائه شده، شرکت راکستار تا به حال هیچ‌گونه شفاف سازی‌ای انجام نداده است. این سکوت از جانب این شرکت می‌تواند به علت معتبر نبودن این شایعات یا صرفا عدم علاقه سازندگان برای واکنش نشان دادن به هر یک از این موارد باشد.


guest

31 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا