با انتشار بازی GTA VI Online چه بلایی سر شخصیت‌های GTA Online خواهد آمد؟

فاش شدن بخشی از برنامه‌های راکستار

بازی GTA VI Online

یکی از افشاگرهای فعال در شبکه اجتماعی ایکس اطلاعاتی را از بازی GTA VI Online و ارتباطش با GTA Online فاش کرده است.

شرکت راکستار در سپتامبر ۲۰۱۳ میلادی Grand Theft Auto V را منتشر کرد و مدت کوتاهی بعد Grand Theft Auto Online را در دسترس کاربران قرار داد. همان‌طور که از نامش می‌توان حدس زد، جی تی ای آنلاین یک تجربه کاملاً مبتنی بر اینترنت بوده و به کاربران اجازه می‌دهد ماموریت‌های موجود در نقشه را با کمک دیگران انجام داده و آنطور که می‌خواهند داستان زندگی شخصیتشان را پیش ببرند. با گذشت حدوداً یک دهه، کاربران زیادی از سراسر جهان همچنان پای تجربه بازی می‌نشینند. آن‌ها طی سال‌های گذشته نه تنها وقت زیادی پایش گذاشته‌اند، بلکه مبالغ قابل توجهی را بابت آیتم‌های مختلف خرج کرده‌اند.

راکستار گیمز اخیراً به شایعه‌ها پایان داده و تایید کرده است نسخه جدید سری بازی‌های Grand Theft Auto را طی هفته‌های آتی رونمایی می‌کند. شرکت آمریکایی هیچ گونه جزئیات دیگری را به اشترک نگذاشته و طبیعتاً حرفی از نسل بعدی GTA Online هم به میان نیاورده است. با این حال، کاربران مطمئن هستند چنین محصولی در دست ساخت بوده و همزمان با GTA 6 یا مدتی بعد از آن به بازار می‌آید. بخصوص اینکه راکستار چنین برنامه‌ای را برای Red Dead Redemption 2 هم اجرا کرد.

Rockstar Universe یک افشاگر بوده و در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) فعالیت دارد. او در جدیدترین گزارش خود اطلاعاتی را درباره بازی GTA VI Online به اشتراک گذاشته است. راکستار یونیورس نگفت عنوان مزبور چه شکل و شمایل یا ویژگی‌هایی خواهد داشت اما تاکید کرد کاراکترهای کاربران و آیتم‌های خریداری شده در GTA Online به GTA VI Online انتقال داده نخواهد شد. به بیان دیگر، کاربران مجبور هستند ماجراجویی‌هایشان را از ابتدا آغاز کنند. در ضمن، بنظر می‌رسد نسل بعدی جی تی ای آنلاین از FiveM پشتیبانی خواهد کرد.

تاریخ معرفی بازی GTA 6 بطور دقیق مشخص نشده و تنها می‌دانیم ماه بعدی میلادی رخ خواهد داد.

4.3 3 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا