شایعه: برای خرید جی تی ای 6 باید ۱۵۰ دلار بپردازید!

پرهزینه‌ترین بازی تاریخ با قیمت ۱۵۰ دلاری عرضه می‌شود؟

شایعه: برای خرید جی تی ای 6 باید ۱۵۰ دلار بپردازید! عرفان بدری ۱ ۲۱ شهریور ۱۴۰۲ اخبار بازی
خرید جی تی ای 6

اخیرا شایعه‌ای منتشر شده که از هزینه بسیار زیاد خرید جی تی ای 6 خبر می‌دهد. طبق گفته این شایعه، راکستار گیمز (Rockstar Games) برای جدیدترین نسخه از سری GTA قیمت ۱۵۰ دلاری را در نظر گرفته است که به طور قابل توجهی از بیشتر بازی‌ها گرانتر خواهد بود.

حدود ۱۰ سال از انتشار بازی Grand Theft Auto V می‌گذرد و در این یک دهه، همه طرفداران منتظر انتشار نسخه ششم این مجموعه هستند که فعلا با نام Grand Theft Auto VI یا GTA 6 از آن یاد می‌شود. شایعه شده شده که این عنوان قرار است بسیار عظیم باشد و حجم زیادی از محتوا را به کاربران ارائه دهد و شرکت راسکتار گیمز نیز بیش از ۱ میلیارد دلار برای ساخت آن هزینه کرده که احتمال رسیدن هزینه تمام شده تولید این عنوان به به ۲ میلیارد دلار نیز وجود دارد.

اکنون یکی از رسانه‌های خبری به نام Niche Gamer در گزارشی اعلام کرده که راکستار گیمز برنامه دارد تا این عنوان پرهزینه را با قیمتی بسیار گران به بازار عرضه کند. این طور که این شایعه می‌گوید، برای خرید جی تی ای 6 باید مبلغ ۱۵۰ دلار را پرداخت کنید که با توجه به قیمت ۷۰ دلاری اکثر بازی‌های جدید، یعنی باید بیشتر از هزینه دو بازی را برای تجربه GTA 6 پرداخت کنید. البته که این تنها یک شایعه است و شرکت راکستار گیمز نیز آن را تائید نکرده، اما اگر اخبار هزینه ساخت ۱ تا ۲ میلیارد دلاری بازی حقیقت داشته باشند، غیر ممکن نیست که راکستار گیمز برای جبران این هزینه تصمیم بگیرد با چنین مبلغی عنوان خود را عرضه کند، حداقل باید انتظار داشت که نسخه‌های ویژه‌ای از GTA 6 منتشر می‌شوند که ۱۵۰ دلار یا حتی بیشتر قیمت داشته باشند.

در کنار قیمت ۱۵۰ دلاری، شایعه شده است که حجم محتوای بازی GTA 6 به قدری زیاد است که حجم نهایی این عنوان به بیش از ۷۵۰ گیگابایت می‌رسد. درباره زمان رونمایی از بازی GTA 6 اطلاعات رسمی‌ای در دسترس نیست، بنابراین خبری نیز از تاریخ انتشار آن نداریم. شرکت راکستار گیمز تا به اینجای کار تنها به طور رسمی ساخت این بازی را تائید کرده است. انتظار می‌رود این عنوان برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری اس و ایکس‌باکس سری ایکس در دسترس قرار بگیرد.

3.5 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا