تاریخ انتشار احتمالی GTA 6
1%
  • 0/10

اخبار و شایعات جدید از تاریخ انتشار احتمالی GTA 6

استراس زلنیک، رئیس تیک تو، از نو ما را امیدوار کرد! یا ناامید؟

اخبار و شایعات جدید از تاریخ انتشار احتمالی GTA 6 ۱۲ ۱۶ شهریور ۱۴۰۲ مقالات جانبی (گیم) کپی لینک

هر چه به سال ۲۰۲۴ نزدیک‌تر می‌شویم، اخبار و البته شایعات مربوط به بازی GTA 6 افزایش می‌یابند. حال به تازگی شایعاتی انتشار یافته که به تاریخ انتشار احتمالی GTA 6 اشاره داشته و افشاگران آن ادعا دارند که اطلاعات آن‌ها کاملا دقیق است!

پیش از پرداختن به شایعه انتشار یافته درباره تاریخ انتشار احتمالی GTA 6 بد نیست اشاره داشت ما رفته رفته وارد بازه زمانی می‌شویم که رئیس شرکت تیک تو (Take-Two Interactive) سال گذشته از آن به عنوان بازه انتشار یک بازی بزرگ خبر داده است. از همین رو شایعه‌ای که در ادامه به آن می‌پردازیم، می‌تواند کاملا با حقیقت منطبق شده و تبدیل به واقعیت شود. از سوی دیگر، نباید فراموش کرد مطلبی که با شما به اشتراک می‌گذاریم تحت عنوان شایعه بوده و در نهایت نمی‌توان به آن اعتماد داشت.

در زمان انتشار این مطلب، مدت زمان قابل توجهی از تایید رسمی خبر توسعه بازی GTA 6 توسط استودیو راکستار (Rockstar) گذشته، با این حال هیچگونه تریلر یا حتی عکس رسمی در اختیار قرار نگرفته است. البته نباید فراموش کرد که ویدیوهایی از این بازی فاش شدند که به نظر بسیاری از فعالان دروغین نبوده و دقیقا مراحل ساخت این بازی را نشان داده‌اند. البته همچنین باید اشاره داشت که افشاگر این ویدیوها توسط توسعه دهندگان تحت پیگرد قانونی قرار گرفته و به سزای اعمال خود رسید!

همانطور که اشاره شد رئیس شرکت تیک تو سال مالی ۲۰۲۵ که از آوریل سال ۲۰۲۴ آغاز خواهد شد را سال مالی بسیار مهم نامیده و ما گمان داریم که طی این بازه، شاهد انتشار بازی مورد انتظار Grand Theft Auto 6 خواهیم بود. حال شایعه‌ای که به تازگی به انتشار رسیده نیز نوید انتشار جی تی ای ۶ در همین بازه را داده و انتشار این شایعه باعث شده که ما از نو به عرضه این بازی در آینده نزدیک امیدوار شویم.

مطلب انتشار یافته در حقیقت یک قطعه صدای ضبط شده از استراس زلنیک (Strauss Zelnick)، رئیس شرکت تیک تو است. طبق اطلاعات استخراج شده از این قطعه صدای ضبط شده، ما باید منتظر انتشار اطلاعات اولیه و معرفی بازی GTA 6 در ماه اکتبر سال جاری میلادی یعنی بین روزهای ۹ مهر ماه سال ۱۴۰۲ و ۹ آبان ماه سال ۱۴۰۲ باشیم. در این قطعه همچنین به انتشار بازی GTA 6 در اکتبر سال ۲۰۲۴ یعنی بازه مشابه با معرفی بازی در سال ۱۴۰۳ شمسی باشیم.

نباید فراموش کرد در حالی که این اطلاعات بسیار حقیقی و امیدوار کننده هستند، بسیاری از فعالان باور دارند که این قطعه ضبط شده ساخته دست برخی کاربران خلاق بوده و شخص استراس زلنیک این قطعه را ضبط نکرده است! در ادامه بسیاری از فعالان و البته کاربران باور دارند که این قطعه با استفاده از هوش مصنوعی (AI) ساخته شده است. طی این قطعه، استراس زلنیک بازی مورد نظر را جی تی ای وی آی (GTA VI) نامیده و در حقیقت عدد ۶ را به صورت رومی تلفظ کرده است. استفاده از کلمه VI در عوض عدد ۶، کاربران و فعالان را به این باور رسانده که قطعه انتشار یافته توسط هوش مصنوعی ساخته شده است.

علاوه بر آن، فعالان باور دارند نحوه سخنوری زلنیک در این قطعه، با نحوه سخن گفتن او درباره بازی GTA 6 در گذشته متفاوت است. در کنار آن، از اعداد ۲۳ و ۲۴ و همچنین لفظ اکتبر به نحوی استفاده شده که کاربران را گیج کرده است. به عبارت دیگر اطلاعات انتشار یافته گنگ بوده و نمی‌توان تشخیص داد استفاده از این اعداد به تاریخ روز ۲۳ و ۲۴ اکتبر اشاره داشته یا زلنیک (واقعی یا غیر واقعی) درباره اکتبر سال ۲۰۲۳ یا اکتبر سال ۲۰۲۴ صحبت می‌کند.

البته نباید فراموش کرد که این قطعه صوتی پس از انتشار بارها مورد حمله سازمان‌های حق پخش قرار گرفت و به سرعت از دسترس خارج شد. به گفته آن‌ها، جلوگیری از پخش بیشتر این قطعه صوتی به منظور جلوگیری از گمراه شدن طرفداران بازی بوده است و هیچ سخنی درباره حقیقی یا غیر حقیقی بودن این قطعه گفته نشده است.

با وجود تمام این اطلاعات و البته با توجه به اطلاعات رسمی انتشار یافته، ما باور داریم که طرفداران به زودی با حقایق درباره این بازی مهم آشنا خواهند شد. در سوی دیگر، اگر این قطعه ضبط شده واقعی باشد، ما باید در انتظار رونمایی از بازی GTA 6 طی یک ماه و نیم پیش روی خود باشیم. همچنین اگر این قطعه ضبط شده ساختگی باشد، ما از نو نیز باور داریم که مدت زمان چندانی تا انتشار اطلاعات اولیه رسمی از این بازی باقی نمانده است.

در پایان به بررسی یک احتمال دیگر نیز باید پرداخت. این احتمال وجود داشته که قطعه ضبط شده ساختگی باشد، اما شخصی انتشار دهنده، این قطعه را با توجه به اطلاعات رسمی دریافت ساخته و به عبارتی شده قصد داشته به نحوی این اطلاعات رسمی را افشا کند. به عبارت دیگر، احتمال انتشار اطلاعات رسمی درباره بازی GTA 6 توسط تیم راکستار در ماه اکتبر بسیار بالا است!

در پایان باید از نو اشاره داشت که تمام اطلاعات انتشار یافته در این مطلب برگرفته از شایعات بوده و نمی‌توان به هیچ یک اعتماد کامل داشت، با این حال نباید فراموش کرد که این اطلاعات با اطلاعات رسمی انتشار یافته توسط تیک تو و راکستار همخوانی داشته و می‌توان انتظار داشت که تمام اطلاعات انتشار یافته به زودی به واقعیت بپیوندند. نظر شما چیست؟ فکر می‌کنید به زودی باید شاهد رونمایی از بازی GTA 6 باشیم؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

12 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments