بازه انتشار بازی GTA 6 مشخص شد

زودتر از آنچه که فکرش را می‎‌کنید!

بازه انتشار بازی GTA 6 مشخص شد حمید توحیدلو ۰ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ اخبار بازی
تاریخ عرضه جی تی ای 6

شرکت تیک تو اینتراکتیو در گزارش مالی اخیر احتمالا به تاریخ عرضه بازی جی تی ای 6 اشاره کرده است.

سال گذشته بود که استودیو راکستار گیمز در پیامی از آغاز روند ساخت بازی جی تی ای ۶ خبر داد. در حالی که هوادارها برای معرفی این بازی روز شماری می‌کنند، اما تیم سازنده همچنان سکوت اختیار کرده و تاریخ معرفی و انتشار بازی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

در همین حین، ساعاتی پیش گزارش مالی سه ماهه‌ اخیر تیک تو اینتراکتیو با حضور جمعی از مدیران و سرمایه‌گذاران برگزار شد که در جریان این نشست اطلاعاتی در خصوص پیش‌بینی درآمدهای شرکت در سال مالی آینده در اختیار عموم قرار گرفت. آن‌طور که در این گزارش به آن اشاره شده، ظاهرا سال مالی ۲۰۲۴ – ۲۰۲۵ سال ویژه و مهمی برای تیک تو اینتراکتیو خواهد بود.

تیک تو در گزارش خود اشاره کرده که این کمپانی در سال مالی آینده به لطف انتشار چند بازی بزرگ و فراتر از استانداردها به سطوح موفقیت بالاتری دست پیدا می‌کند و فارغ از دستاوردها، از نظر تجاری نیز بالغ بر ۸ میلیارد دلار درآمد خواهد داشت.

بر این اساس، این موفقیت‌ها احتمالا در پی انتشار بازی مورد انتظار GTA 6 رقم می‌خورد که اگر حدس و گمان‌ها درست باشند، می‌توان گفت که بازی جی تی ای 6 در سال مالی آینده تیک تو، بازه یکم آوریل ۲۰۲۴ تا ۳۱ مارس ۲۰۲۵ (۱۳ فروردین ۱۴۰۳ تا ۱۱ فروردین ۱۴۰۴) عرضه خواهد شد.

تیک تو اینتراکتیو در این زمینه توضیح می‌دهد:

در طول چند سال اخیر ما در حال آماده‌سازی تجارت خود بودیم تا فهرستی از بازی‌های جذاب را روانه بازار کنیم؛ آثاری که باور داریم می‌توانند ما را به سطح جدیدی از موفقیت‌ها برسانند. ما انتظار داریم که در سال مالی آینده وارد عصر جدیدی شویم و چندین بازی فراتر از استانداردها را در دسترس بازیکن‌ها قرار دهیم؛ بازی‌هایی که سطح جدیدی را برای ژانر خود تعریف می‌کنند و به کمک آن‌ها، ما به فروش ۸ میلیارد دلاری دست پیدا خواهیم کرد. ما معتقد هستیم که جریان درآمد و سود ما برای سال مالی ۲۰۲۶ میلادی تیز ادامه دامه خواهد داشت و فراتر از انتظارها عمل خواهیم کرد.

با توجه به اظهارات فوق و اشاره به تداوم فروش تیک تو اینتراکتیو در سال‌های آینده، تقریبا می‌توان ادعا کرد که بازی جی تی ای 6 در سال آینده میلادی برای پلتفرم‌های هدف عرضه خواهد شد. در این صورت، ممکن است که بازی در سال جاری میلادی به نمایش گذاشته شود؛ موردی که شماری از اینسایدرها نیز به آن تاکید می‌کنند.

4.5 4 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا