لوگو بازی GTA 6 در آپدیت‌های GTA Online دیده شد

نوشابه‌های جی تی ای 6 هم ایستراگ هستند

لوگو بازی GTA 6

یک لوگو بازی GTA 6 که پیش‌تر در ویدیوهای لو رفته بازی دیده بودیم، اخیرا در آپدیت جدید عنوان GTA Online توسط کاربران دیده شده است.

مدت بسیار زیادی است که منتظر انتشار حداقل یک تیزر ساده و کوتاه، از عنوان GTA VI یا همان GTA 6 هستیم. سری بازی‌های جی تی ای همیشه طرفداران را هیجان‌زده کرده‌اند و اینبار هم به نظر می‌رسد که شرکت راکستار گیمز (Rockstar Games)، برنامه‌های گسترده‌ای را برای بازی جدید آن داشته باشد؛ در حدی که شاید تبلیغات GTA 6 را از بازی پرطرفدار GTA Online شروع کند!

در حقیقت بخش آنلاین عنوان GTA V سال‌های سال است که توسط راکستار گیمز آپدیت می‌شود و طرفداران نیز با انواع و اقسام سرورهای مختلف و مادهای جالب، آن را به محیطی سرگرم‌کننده تبدیل کرده‌اند تا با دوستان خود در لوس سانتوس (Los Santos) خوش‌گذرانی کنند. با این وجود، بین آپدیت‌های تازه‌ای که برای این بازی عرضه شده، اخیرا یک ماشین جدید به نام Hotring Everon معرفی شده که اگر به طرح‌های روی آن دقت کنید، لوگو نوشابه eCola از بازی GTA 6 در آن دیده می‌شود!

البته، این نوشابه در بازی GTA 5 هم وجود داشت، اما چیزی که این ایستراگ و اشاره جزئی سازندگان را جالب می‌کند، این است که لوگو جدید eCola روی ماشین، پیش‌تر در ویدیوهای لو رفته از عنوان جی تی ای 6 دیده شده بود! این ممکن است خواست خود سازندگان برای اشاره به بازی بعدی، یا یک اتفاق جالب باشد که در هر صورت به GTA 6 مربوط می‌شود. این در حالی است که قبل از این موضوع، کاربران جزئیات بیشتری را هم از انواع اشاره‌های مختلف در GTA Online به GTA 6 را کشف کرده بودند.

به هر حال سری جی تی ای همیشه دارای ایستراگ‌های جالبی بوده که نشان می‌دهد سازندگان آن، حتی به جزئی‌تری موارد هم دقت ویژه‌ای می‌کنند؛ در حدی که یکی از ایستراگ‌های بازی GTA San Andreas این بود که وقتی بالای پل می‌رفتید، می‌دیدید که نوشته شده این بالا چیزی نیست! در نتیجه، می‌توان انتظار داشت که سازندگان خود چنین اشاره‌ای به لوگو بازی GTA 6 را انجام داده باشند.

در حال حاضر اطلاعاتی در تاریخ دقیق رونمایی و عرضه بازی GTA 6 در دسترس قرار ندارد، اما راکستار گیمز مدتی پیش رسما تایید کرد که ساخت این بازی از سال‌های پیش در دست ساخت بوده و ویدیوهای لو رفته هم آن را تایید کردند. با این وجود، انتظار می‌رود که در سال جدید میلادی حداقل شاهد یک تیزر یا تریلر درست حسابی از این عنوان باشیم.

4.9 7 آراء
امتیاز مطلب


guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا