1%
  • 10/10

راکستار به دقت بازی GTA 6 را بهینه می‌کند

انتظار یک بازی کامل را داشته باشید

راکستار به دقت بازی GTA 6 را بهینه می‌کند ۲ ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بهینه GTA 6

شرکت تیک تو اینتراکتیو به تازگی از اهمیت بسیار زیاد بهینه سازی دقیق و کامل بازی GTA 6 سخن گفته است.

همان‌طور که احتمالا اطلاع دارید، بازی جدید سری جی‌تی‌ای برای عرضه در سال ۲۰۲۵ میلادی برنامه‌ریزی شده است. با این حال، تاریخ انتشار دقیق این بازی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد و این در حالی است که هوادارها در جریان جلسه ارائه گزارش مالی سه ماهه اخیر تیک تو اینتراکتیو، سوالات زیادی در این زمینه مطرح کردند.

در همین راستا، استراوس زلنیک، مدیرعامل تیک تو، در پاسخ به سوال هوادارها اعلام کرد که هنوز نمی‌توان تاریخ دقیقی برای عرضه بازی مشخص کرد؛ چرا که هدف اصلی، ساخت یک محصول کامل و بی‌عیب و نقص است. به همین خاطر، هر زمان که به طور خلاقانه روند بهینه سازی بازی تکمیل شود، GTA 6 نیز به دست بازیکن‌ها خواهد رسید.

استراوس زلنیک در این زمینه می‌گوید:

هر وقت که احساس کنیم که بازی را به طور خلاقانه بازی بهینه کرده‌ایم، زمان انتشار آن نیز فرا می‌رسد. همه ما در این مسیر در کنار یکدیگر قرار داریم. از نظر انگیزه‌ها و بحث‌های مالی، هر فردی که در شرکت فعالیت می‌کند، با سهامداران همسو است.

در ادامه این صحبت‌ها، مدیرعامل تیک تو اینتراکتیو خاطرنشان کرد که این شرکت قصد ندارد میزان فروش اولیه بازی GTA 6 را تخمین بزند. با این حال، استراوس زلنیک مدعی است که انتظارها از بازی جدید جی‌تی‌ای بسیار بیشتر از اثر قبلی مجموعه بوده و با توجه به فروش ۱۹۵ میلیون نسخه‌ای GTA V، احتمالا این عنوان باید به رقم‌های بیشتری دست یابد.

لازم به ذکر است که بازی مورد انتظار GTA 6 در سال ۲۰۲۵ میلادی برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد. آن‌طور که به نظر می‌رسد، این بازی احتمالا با تاخیر چند ساله به دست کاربران کامپیوتر خواهد رسید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments