1%
  • 0/10

به‌روزرسانی بزرگ دیگری برای GTA Online عرضه می‌شود

ماموریت داستانی جدید

به‌روزرسانی بزرگ دیگری برای GTA Online عرضه می‌شود ۰ ۱۳ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
برای GTA Online

با اعلام تیم سازنده در استودیو راک‌استار، قرار است به‌روزرسانی بزرگ دیگری برای GTA Online به زودی در دسترس قرار بگیرد.

در حالی که تمامی تمرکز راک‌استار (Rockstar Games) روی ساخت بازی Grand Theft Auto 6 معطوف شده، اکنون به گفته این شرکت قرار است محتویات بزرگ دیگری طی یک به‌روزرسانی قابل توجه برای GTA Online عرضه کند و طی آن ماموریت سرقت Cluckin’ Bell Farm Raid به بازی اضافه شود.

در توضیحات مربوط به ماموریت جدید GTA Online این گونه نوشته شده: “شما به تازگی تماسی از سوی شخصیت وینسنت افن‌برگر دریافت کرده که رئیس بخش امنیتی Diamond Casino در گذشته بوده و اکنون به عنوان مامور پلیس لس سانتوس محسوب می‌شود. اکنون فرصت آن را دارید که با همکاری یکدیگر در یک ماموریت غیرمتعارف اما پرسود شرکت کنید و به همراه هم باند کارتل جدیدی که عملیات بزرگی اطراف کارخانه Cluckin’ Bell در روستای Paleto Bay را تدارک دیده است را از پا در یباورید.”

در ادامه گفته شده است: “به وینسنت کمک کنید تا در این به‌روزرسانی جدید سرتاسر اکشن اقدام به حل پرونده نماید. ماموریتی که شامل پلیس‌های فاسد و کارتل جدید خطرناکی است که از کارخانه Cluckin’ Bell در مزرعه به عنوان ظاهرسازی استفاده کرده است.”

علاوه‌بر ماموریت داستانی، در این به‌روزرسانی جدید می‌توانید وسایل نقلیه جدیدی را آنلاک کنید که از جمله آن می‌توان به ماشین پلیس Bravado Gauntlet Interceptor Law Enforcement اشاره کرد. این به‌روزرسانی جدید به مانند موارد قبلی کاملا رایگان بوده و برای شروع آن تنها نیاز به کمی پول داخل بازی دارید. این به‌روزرسانی در تاریخ 7 مارس در دسترس قرار می‌گیرد.

در اخبار مرتبط، اخیرا استودیو راک‌استار با اعلام این موضوع که تیم تولید وارد مرحله نهایی ساخت بازی GTA 6 شده، اظهار کرده است که تمامی کارمندان آن‌ها باید به منظور تامین امنیت و بهره‌وری بالا به دفتر کاری بازگشته و دیگر نمی‌توانند از خانه به صورت دورکاری به کار خود ادامه دهند. البته این موضوع واکنش بسیاری از کارکنان راک‌استار و هم‌چنین اتحادیه کارکنان مستقل بریتانیا را به دنبال داشته است که آن را تصمیمی غیرقابل قبول و بی‌ملاحظه خوانده‌اند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments