#مهسا_امینی

تاریخ انتشار نسخه‌ی اولیه بازی Grounded در جریان Inside Xbox مشخص شد

تریلر جدیدی از بازی منتشر شد

تاریخ انتشار نسخه‌ی اولیه بازی Grounded در جریان Inside Xbox مشخص شد نیکان صبوری ۰ ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ تریلر بازی

چندی پیش در جریان برنامه‌ی Inside Xbox، استودیوی Obsidian Entertainment تریلر جدیدی از بازی Grounded منتشر کرد که در آن تاریخ انتشار نسخه‌ی اولیه بازی مشخص شد.

استودیوی Obsidian Entertainment را به دلیل ساخت بازی‌های نقش‌آفرینی مانند مجموعه Fallout و بازی تحسین شده‌ی The Outer Worlds می‌شناسیم. این استودیوی خلاق که از دو سال گذشته تحت مالکیت شرکت مایکروسافت درآمده، پا به عرصه‌های جدیدی گذاشته است. سال گذشته در مراسم X019 ما شاهد رونمایی از بازی جدید آن‌ها به نام Grounded بودیم. Grounded یک عنوان در سبک بقا است که با همکاری دیگر بازیکنان باید با حشرات مبارزه کنند.

حال به تازگی در جریان اولین مراسم Inside Xbox در سال ۲۰۲۰ میلادی، شرکت Obsidian Entertainment تریلر جدیدی از روند گیم‌پلی بازی منتشر کرد که اطلاعاتی در مورد روند آن به مخاطب می‌دهد.

تریلر جدید روایت کننده‌ی پسر بچه‌ای است که در اثر یک اتفاق ناگوار، اندازه‌ی او بسیار کوچیک شده و حال باید در حیاط خانه‌اش، زندگی کند. ماجرای اصلی از این قرار است که این پسر بچه باید برای زنده ماندن و بقا در محیط حیاط زنده بماند. حشرات ریز مانند مورچه، زنبور یا سوسک به دنبال خوردن این پسر بچه هستند و مخاطب که کنترل پسر را برعهده دارد، باید با استفاده از دانش و مکانیک‌هایی که برای بازی تعریف شده، تا حد ممکن زنده بماند. متاسفانه اطلاعات بیشتری در خصوص مکانیک‌ها و روند گیم‌پلی بازی منتشر نشده، اما آن چه که در تریلر مشاهده کردیم، بازیکن باید در این حیاط منابع‌ را جمع آوری کند و پایگاه امن خود را ارتقا دهد. همچنین در بازی رباتی وجود دارد که به احتمال زیاد در طول ماجراجویی این پسر بچه، به او کمک خواهد کرد.

مهم‌ترین اطلاعاتی که این تریلر به مخاطب می‌دهد، این است که بازی Grounded در تاریخ ۳ مرداد ۱۳۹۹ (مصادف با ۲۸ جولای ۲۰۲۰ میلادی) وارد مرحله‌ی Early Access می‌شود. این بازی در تاریخ ذکر شده برای پلتفرم‌های ویندوز و ایکس‌باکس وان قابل بازی است. همچنین دارندگان سرویس Xbox Game Pass در روز اول انتشار می‌توانند از بازی Ground لذت ببرند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا