#مهسا_امینی

تماشا کنید: بازی Graven در سبک ماجراجویی معرفی شد

جدیدترین ساخته‌ی اسلیپ‌گیت آیرون‌ورکس سال آینده‌ی میلادی به بازار خواهد آمد

تماشا کنید: بازی Graven در سبک ماجراجویی معرفی شد سورنا رضایی ۰ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ تریلر بازی

استودیوی اسلیپ‌گیت آیرون‌ورکس با انتشار یک تریلر در جریان رویداد Realms Deep 2020، از بازی Graven در سبک ماجراجویی رونمایی کرد.

با گسترش ویروس کرونا در جهان و عدم امکان برگزاری رویدادهای حضوری برای نمایش محصولات جدید، شرکت‌ها و استودیوهای فعال در صنعت ویدیو گیم به سمت پخش لایو استریم سوق پیدا کردند. برای اثبات این ادعا می‌توان یوبیسافت را نام برد که قصد دارد دومین Ubisoft Forwards را روز پنج‌شنبه ۲۰ شهریور (مصادف با دهم سپتامبر) برگزار کند. 3D Realms ناشر آمریکایی هم برای اینکه از قافله عقب نیافتد، اخیرا یک لایو استریم تحت عنوان Realms Deep 2020 برگزار کرد که در جریانش شاهد معرفی عناوین تازه و انتشار تریلرهای گوناگون بودیم.

استودیوی اسلیپ‌گیت آیرون‌ورکس با نمایش یک تریلر در جریان رویداد Realms Deep 2020، از بازی Graven در سبک ماجراجویی رونمایی کرد. داستان در یک دنیای موازی و در دوران قرون وسطی جریان دارد. شخصیت اصلی، یکی از کشیش‌های Orthogonal Order است که به خاطر قتل یکی دیگر از اعضای فرقه به منطقه‌ای دورافتاده تبعید می‌شود. آن کشیش، دخترخوانده‌ی شخصیت اصلی را در جریان یک مراسم مذهبی قربانی کرده بود. کشیش تبعید شده پس از ورود به محل مد نظر خود را آماده‌ی مرگ می‌کند که ناگهان از سوی خالق مورد خطاب قرار گرفته و ماموریت می‌یابد تا فرقه‌هایی که عامل شیوع انواع بیماری‌های مرگبار، بهم ریختن نظم فصل‌ها و پدیدار شدن موجودات شیطانی هستند را از بین ببرد.

Graven تنها در سبک ماجراجویی ساخته نشده و المان‌هایی از اکشن، معمایی و نقش‌آفرینی را هم در خود جا داده است. در این بازی خبری از وی‌پوینت (Waypoint) نیست و کاربر باید به کمک دفترچه‌ای که به همراه دارد، به گشت و گذار در محیط پرداخته و مسیر خودش را پیدا کند. از دیگر ویژگی‌های قابل توجه جدیدترین محصول اسلیپ‌گیت آیرون‌ورکس می‌توان به وجود ۳۰ دشمن متنوع اشاره کرد؛ دشمنانی که نابودی‌شان با استفاده از سلاح‌ها و طلسم‌های متفاوت امکان‌پذیر است. کاربر همچنین می‌تواند با پیدا کردن طلا در گوشه و کنار نقشه، به آهنگری یا کیمیاگری مراجعه کرده و قدرت سلاح‌ها یا طلسم را افزایش دهد. در ضمن، طلسم‌ها تنها برای صدمه زدن طراحی نشده و در حل معماهای موجود در نقشه هم به کار می‌روند. فردریک شرایبر (Frederik Schreiber) معاون اجرایی 3D Realms و کارگردان بازی در بخشی از سخنرانی اخیرش گفت:

Graven همان اثری است که همیشه رویایش را در ذهنمان می‌پروراندیم. اگر نسخه‌ی جدید Hexen در سال ۱۹۹۸ میلادی با استفاده از نسخه‌ی اولیه‌ی انجین گرافیکی آنریل توسعه می‌یافت، چه شکل و شمایلی پیدا می‌کرد؟ پاسخ این سوال را می‌توان در Graven یافت.

جدیدترین محصول استودیوی اسلیپ‌گیت آیرون‌ورکس برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی توسعه می‌یابد تا برای انتشار در تاریخ نامشخصی از سال آینده‌ی میلادی آماده شود. در ضمن، 3D Realms به همراه 1C Entertainment وظیفه‌ی نشر را بر عهده دارد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا