تریلر گیم‌پلی جدیدی از بازی Ghostrunner منتشر شد

ترکیبی از Dishonored و Mirror’s Edge

تریلر گیم‌پلی جدیدی از بازی Ghostrunner منتشر شد مهسا سپاهی ۰ ۲۵ خرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی

شب گذشته در رویداد Future Games Show از تریلر گیم‌پلی بازی Ghostrunner رونمایی شد و طرفداران سبک هک اند اسلش را به وجد آورد.

توسعه‌دهنده‌ی بازی Ghostrunner یعنی استودیوی بازی‌سازی وان مور لِوِل (One More Level) به همراه شرکت اسلیپ‌گیت آیرون ورک (Slipgate Ironworks) اخیرا از تریلر گیم‌پلی جدید این عنوان رونمایی کردند. این بازی تک نفره‌ی اول شخص در سبک هک اند اسلش ساخته شده و طبق گفته‌ی سازندگان، قرار است برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی عرضه شود. بازی گوست‌رانر از افکار نوین بسیاری برای گیم‌پلی و ویژگی‌های بصری‌اش بهره گرفته و می‌توان گفت ساختار آن از این لحاظ، تا حدی شبیه به اثر هات‌لاین میامی است. این عنوان اکشن همانند بازی Mirror’s Edge تاکید زیادی بر حرکات آکروباتیک و پارکور دارد و این المان از تریلرهای منتشر شده کاملا مشخص است.

کاربر در بازی گوست‌رانر باید در نقش یک جنگجوی سایبری برای جلوگیری از یک پایان خونین تلاش کند و به کشف رمز و رازهای دنیای عجیب و غریب Ghostrunner پی ببرد. فضایی که در تریلر گیم‌پلی نمایش داده شده، بسیار جذاب و هیجان‌انگیز است و از وجود یک دنیای سایبری در این عنوان هک اند اسلش خبر می‌دهد. عده‌ای از طرفداران، گوست رانر را ترکیبی از دو بازی Dishonored و Mirror’s Edge می‌دانند.

استودیوی وان مور لِوِل توسعه‌دهنده‌ی این بازی به‌شمار می‌رود و شرکت All in! Games وظیفه‌ی انتشار آن را برعهده دارد. طبق اطلاعات منتشر شده، بازی گوست رانر در سال ۲۰۲۰ میلای برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا