تاریخ انتشار بازی Ghostrunner 2 مشخص شد

تا اوایل آبان صبر کنید

انتشار بازی Ghostrunner 2

شرکت ۵۰۵ گیمز ساعاتی پیش در پیامی رسما تاریخ انتشار بازی مورد انتظار Ghostrunner 2 را مشخص کرد.

همان‌طور که احتمالا اطلاع دارید، استودیو وان مور لول چند وقتی است که روی ساخت دنباله سری گوست رانر فعالیت می‌کند و در جریان شوکیس پلی استیشن بود که شاهد نمایش نخستین ویدیو از گیم پلی بازی بودیم؛ ویدیویی که حسابی توجه هوادارها را به خود جلب کرد.

در همین حین، تیم سازنده تا پیش از امروز به تاریخ عرضه دقیق بازی اشاره نکرده بود؛ تا اینکه بعد از افشای این موضوع توسط اپیک گیمز استور، ساعاتی قبل شرکت ۵۰۵ گیمز در پیامی رسما اعلام کرد بازی گوست رانر ۲ در روز ۲۶ اکتبر سال جاری (۴ آبان ماه پیش‌رو) برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی عرضه خواهد شد.

بر اساس اعلام شرکت ناشر، نسخه کامپیوتر بازی در هر سه فروشگاه استیم،  و اپیک گیمز استور عرضه می‌شود. این بازی در مجموع شامل سه نسخه به نام‌های استاندارد، دیجیتال دیلاکس و بروتال (Brutal) می‌شود که به ترتیب با قیمت‌های ۴۰ و ۵۰ و ۷۰ دلار به فروش می‌رسند.

جدا از اعلام تاریخ انتشار بازی، امکان پیش خرید آن از طریق فروشگاه‌های رسمی نیز فراهم شده و طبق روال همیشه در صورت پیش خرید بازی از یک سری مزایا و هدایا بهره‌مند می‌شوید.

خبر خوب دیگر برای هوادارها این است که استودیوی وان مور لول وعده داده که به‌زودی اطلاعات و ویدیوهای جدید و بیشتری از بازی به اشتراک می‌گذارد. بهتر است بدانید که این عنوان در غرفه ایکس باکس در نمایشگاه گیمزکام ۲۰۲۳ حضور دارد و بخشی از گیم پلی آن طی این مراسم قابل تجربه خواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا