دموی بازی Ghostrunner 2 را همین حالا تجربه کنید

به صورت رایگان

دموی بازی Ghostrunner 2 را همین حالا تجربه کنید حمید توحیدلو ۰ ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ اخبار بازی
دموی بازی Ghostrunner 2

بازیکن‌ها از همین حالا می‌توانند نسخه دموی بازی Ghostrunner 2 را به طور رایگان تجربه کنند.

بعد از مدت‌ها صبر و انتظار، در نهایت بازی جدید استودیو وان مور لول و شرکت ناشر ۵۰۵ گیمز تحت عنوان گوست رانر ۲ کمتر از دو ماه دیگر روانه بازار خواهد شد. با این حال، اگر بی‌صبرانه منتظر تجربه بازی هستید، خبر خوب این است که سازندگان از ساعاتی قبل نسخه دموی بازی را به طور رایگان منتشر کردند.

بر این اساس، علاقه‌مندها همین حالا می‌توانند نسخه دموی بازی Ghostrunner 2 را به صورت رایگان روی کنسول‌های نسل نهم ایکس باکس و پلی استیشن و همچنین پلتفرم رایانه شخصی دریافت و تجربه کنند. برای دانلود این دمو کافی است که به فروشگاه رسمی پلتفرم خود مراجعه کرده و دموی بازی را دریافت و اجرا کنید.

لازم به ذکر است که بازی گوست رانر ۲ در روز ۲۶ اکتبر سال جاری (۴ آبان ماه پیش‌رو) برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی عرضه خواهد شد. این اثر در مجموع دارای سه نسخه به نام‌های استاندارد، دیجیتال دیلاکس و بروتال است که به ترتیب با قیمت‌های ۴۰ و ۵۰ و ۷۰ دلار قابل پیش خرید هستند.

داستان گوست رانر ۲ یک سال پس از اتفاقات نسخه قبلی جریان دارد؛ جایی که گیمرها به خارج از برج دارما رفته و با فرقه کاملا جدیدی مبارزه می‌کنند. جک، شخصیت اصلی بازی، از مهارت‌های جدیدی بهره می‌برد که به واسطه آن می‌توانید دشمنان خود را به روش‌های مختلف از بین ببرید.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با انتشار رایگان نسخه دموی بازی Ghostrunner 2 چیست؟ به نظر شما، آیا این اثر می‌تواند موفق‌تر بازی نخست مجموعه عمل کند؟ شما چه انتظارهایی از دنباله گوست رانر دارید؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا