۶ دقیقه‌ از گیم‌پلی دموی گوست‌رانر در PAX East 2020 رونمایی شد

بازگشت روح‌سوار

۶ دقیقه‌ از گیم‌پلی دموی گوست‌رانر در PAX East 2020 رونمایی شد مهسا سپاهی ۰ ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ تریلر بازی

به تازگی ویدیویی ۶ دقیقه‌ای از گیم‌پلی بازی گوست‌رانر در جریان ایونت PAX East 2020 منتشر شده که طرفداران سبک اکشن اول شخص را هیجان‌زده کرده است.

در این اثر اکشن از عنوان‌های Mirror’s Edge و هات‌لاین میامی استفاده شده و با توجه به فیلم منتشر شده از گیم‌پلی دموی این عنوان، می‌توان به بهبود یافتن دید بازی و اضافه شدن بخش مبارزه اشاره کرد. بازی گوست‌رانر از افکار نوین بسیاری برای گیم‌پلی و ویژگی‌های ظاهری‌اش بهره گرفته و می‌توان گفت ساختار این عنوان تا حدی شبیه به اثر هات‌لاین میامی است. Ghostrunner یک بازی تک نفره اول شخص شمرده می‌شود و همانند اثر Mirror’s Edge تاکید زیادی بر حرکات آکروباتیک و پارکور دارد. با وارد شدن به دنیای سایبرپانک گوست رانر، به ظرافت و زیبایی آن پی خواهید برد.

در ویدیو‌ی منتشر شده از این عنوان اول شخص، به شما نحوه راه رفتن روی دیوار، استفاده از شمشیر و اجرا کردن حرکات بسیار کند برای مکانیک جاخالی دادن آموزش داده می‌شود که نکاتی بسیار مهم برای زنده ماندن در این اثر خواهد بود. با فشردن کلید Dash زمان کند می‌شود و شما می‌توانید در هوا سرگردان شوید تا از تیرهای شلیک شده جان سالم به‌در ببرید. همچنین شما با استفاده از قلابی که در اختیار دارید، می‌توانید به سکو‌های دورتر بروید و به‌وسیله سورتمه‌ی خود، در شیب‌ها با سرعت زیادی حرکت کنید. نحوه ترکیب این حرکات با هم و استفاده مناسب از آن‌ها در این بازی مهیج چالشی اساسی محسوب می‌شود.

عنوان Ghostrunner در سال جاری میلادی برای رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا