منابع مختلف روی انتشار بازی GTA VI در آینده‌ای نه چندان نزدیک اتفاق نظر دارند

شایعه پشت شایعه!

انتشار بازی GTA VI

در صورتی که ادعای منابع مختلف صحت داشته باشد، نباید انتظار داشته باشیم انتشار بازی GTA VI در آینده‌ای نزدیک رخ دهد.

پس از یک دهه، راکستار گیمز چند روز پیش اعلام کرد نسخه جدید سری Grand Theft Auto را بواسطه یک تریلر در ماه آینده میلادی معرفی می‌کند. اگرچه وارد جزئیات نشد، شرکت آمریکایی در گذشته نشان داد علاقه‌ای به استفاده از تریلرهای سینماتیک نداشته و می‌توان امیدوار بود محتوایی که مشاهده خواهیم کرد، بازتاب دهنده گرافیک بازی باشد.

Rockstar Universe یک اکانت فعال در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) بوده و چندی پیش به اطلاعاتی پیرامون زمان انتشار بازی GTA VI دست یافته بود. از آنجایی که نسبت به صحتشان اطمینان نداشت، چیزی را به اشتراک نگذاشت. حالا که راکستار انتشار تریلر در ماه دسامبر را تایید کرده، اکانت مزبور تصمیم گرفته جزئیات را منتشر کند:

یک منبع داخلی در راکستار تایید کرد از سال گذشته برنامه‌ای برای معرفی GTA VI در انتهای ۲۰۲۳ میلادی وجود داشت. در اکتبر امسال، گزارش‌هایی منتشر شد مبنی بر اینکه سم هوزر (Sam Houser) با یک پرواز به نیویورک آمده و در جلسه‌ای با یک آژانس تبلیغاتی خواستار تابلوهای تبلیغاتی، پوسترهای بزرگ و … شد. او همچنین درخواست کرد اقدامات تبلیغاتی تا قبل از پایان دسامبر صورت بگیرد.

یک منبع داخلی گفت در ابتدا برنامه‌ای برای انتشار بسته الحاقی زمستانه GTA Online وجود نداشت و سرعت انتشار محتویات جدید کاهش یافته و دیگر خبری از آپدیت‌های بزرگ نخواهد بود. ظاهراً راکستار می‌خواهد تمرکزش را روی رویدادهای هفتگی و محتویات فصلی قرار دهد.

دیگر منبع داخلی مدعی شده انتشار بازی GTA VI در سال ۲۰۲۵ اتفاق می‌افتاد اما در ابتدا قرار بود سال ۲۰۲۴ عرضه شود (تاخیر خوردن بازی‌های راکستار اتفاق غیرمعمولی نیست).

بازی GTA 6 نیامده رکورد جدیدی را به ثبت رسانده است. پستی که راکستار در آن انتشار تریلر را تایید کرده، در حال حاضر ۱۶۳ میلیون بازدید داشته و پربازدیدترین توییت گیمینگ تاریخ به شمار می‌رود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا