برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

رسمی: عرضه بازی GTA 6 در پاییز 2025 صورت می‌گیرد

تایید رسمی

رسمی: عرضه بازی GTA 6 در پاییز 2025 صورت می‌گیرد ۰ ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
GTA 6 در پاییز 2025

با انتشار گزارش مالی جدید شرکت تیک‌-تو به صورت رسمی مشخص شد عرضه بازی GTA 6 در پاییز 2025 صورت می‌گیرد.

کمپانی تیک‌-تو (Take-Two) به تازگی گزارش مالی اخیر را خود را منتشر کرده است که در جریان آن مشخص شد عرضه بازی GTA 6 در پاییز 2025 برنامه‌ریزی شده است. این گزارش مالی حاوی اطلاعاتی درخصوص برنامه‌ این کمپانی برای سه سه سال مالی آینده است. هم‌چنین ساخت دو بازی NBA 2K25 و بازی WWE 2K25 نیز مورد تایید قرار گرفت.

این کمپانی به صورت رسمی اظهار داشت: “چشم‌انداز ما برای عرضه جدیدترین نسخه از مجموعه محبوب استودیو راک‌استار گیمز (Rockstar Games)، آن را برای بازه زمانی پاییز سال 2025 برنامه‌ریزی کرده است. انتظارات مخاطبین برای عنوان Grand Theft Auto 6 به شکلی بی‌سابقه بوده و به همین دلیل انتظارات ما برای عملکرد تجاری آن نیز همواره رو به افزایش بوده است.”

به دنبال انتشار اولین تریلر بازی Grand Theft Auto 6 در دسامبر سال گذشته، انتشار آن برای سال 2025 مورد تایید قرار گرفته بود. تریلری که در بازه زمانی دو روزه موفق شد بیشتر از 100 میلیون بازدید داشته باشد و بدین ترتیب از رکورد میزان بازدید اولین تریلر بازی GTA 5 عبور کرده و در عین حال به یکی از پربازدیدترین تریلرها در تاریخ یوتیوب تبدیل شود. تعداد بازید اولین تریلر بازی مورد بحث تاکنون به بیش از 190 میلیون بار رسیده و به آسانی از 110 میلیون بازدید اولین تریلر فیلم Star Wars: The Force Awakens عبور کرده است.

حوادث داستان این بازی در شهر وایس سیتی که یک ورژن خیالی از شهر میامی بوده به وقوع پیوسته و روی دو شخصت اصلی به نام لوسیا و جیسون تمرکز می‌کند. لوسیا اولین شخصیت زن این مجموعه در میان عناوین سه بعدی آن به شمار می‌رود.

گزارشاتی که پیش از این در ماه مارس منتشر شده بودند بیان می‌داشتند که کمپانی راک‌استار در نظر دارد تا بازی را در اوایل سال 2025 عرضه کند. حال آن که ممکن است انتشار آن تا سال 2026 نیز به تعویض بیفتد. با این حال انتشار اطلاعات رسمی جدید از سوی کمپانی ناشر آن سرانجام به تمامی این گزارشات و حدس و گمان‌ها خاتمه داد تا مخاطبین با خیالی راحت در پاییز 2025 منتظر عرضه نسخه ششم مجموعه GTA باشند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments