#مهسا_امینی

طرفداران اینبار مدعی پیدا کردن تصویر بازی GTA 6 در ریمستر سه‌گانه هستند!

وقتی از کاه کوه می‌سازند

تصویر بازی GTA 6

طبق اعلام برخی از کاربران، تصویر بازی GTA 6 به صورت نامحسوس در ریمستر سه‌گانه قرار داده شده که با توجه به آن می‌توانیم موقعیت نقشه عنوان بعدی را بفهمیم!

شایعات مرتبط با بازی GTA 6 سال‌هاست که ادامه دارند و ظاهرا شرکت راکستار گیمز نیز هیچگونه قصدی بر معرفی این عنوان و پایان دادن به شایعات را ندارد. با این حساب، در این مدت ما انواع و اقسام شایعات مختلف را درباره این بازی جدید شنیده‌ایم که همه آن‌ها خیلی راحت و بدون تعارف می‌توانند غلط باشند. با این وجود، به عقیده افراد ساخت GTA VI حتمی است و فقط تاریخ انتشار آن مشخص نشده که به زودی هم اعلام خواهد شد. حال نیز برخی از همین طرفداران مدعی شده‌اند که یک اسکرین شات از این بازی مورد انتظار را یه عنوان یک سرنخ در ریمستر سه‌گانه جی تی ای پیدا کرده‌اند که صرفا یک خانه را نشان می‌دهد!

تصویر پیدا شده که گفته می‌شود یک اسکرین شات از بازی GTA 6 است، در واقع عکس یک خانه است که در عنوان ریمستر GTA: San Andreas پیدا می‌شود. این عکس برخلاف خانه‌هایی که این بازی وجود دارند، بیشتر شبیه به خانه‌هایی است که در میامی دیده می‌شود. در نتیجه افراد تئوری‌سازی کرده‌اند که «بله، بازی بعدی جی تی ای در شهر وایس سیتی خواهد بود!»، چراکه این شهر برگرفته از فلوریدا است. با این حال باید بدانید که این تنها ایستراگ حاضر در بازی نیست، بلکه پیش‌تر نیز دیده بودیم که اشاره‌های مختلفی در این بازی‌های ریمستر شده به عناوین دیگر شرکت راکستار گیمز، مانند Red Dead Redemption 2 شود. اما اینکه اشاره‌ای به جی تی ای 6 شده باشد، عملا موردی تازه و در عین حال اغراق‌آمیز است.

در واقع ما به هیچ وجه نمی‌توانیم صرفا یک عکس ساده را برداشته و آن را یک اسکرین شات از بازی GTA 6 بدانیم! همچنین کاربر دیگری مدعی شده که یکی از بیلبوردهای داخل بازی GTA 3 ریمستر شده، هواپیمایی را نشان می‌دهد که ظاهرا از لوس سانتوس می‌رود؛ در نتیجه پس حتما بازی بعدی سری در شهر دیگری به جز لوس سانتوس خواهد بود! این در حالی است که کمبود، یا بهتر است بگوییم نبود خبر رسمی درباره این عنوان جدید توسط سازندگان دقیقا عامل اصلی این نظریه‌ها بوده و بد نیست مدیران راکستار گیمز تصمیم درستی را درباره این موضوع بگیرند.

به هر حال ما بعد از گذشت نزدیک به یک دهه انتظار یک بازی جدید را داریم، نه رنگ کردن عناوین قبلی و انتشار آن‌ها در قالب ریمستر! ولی متاسفانه شرکت سازنده چندان هم به این خواسته طرفداران اهمیت نداده و طبق آخرین اخبار حتی قصد دارد تا بازی GTA IV را هم ریمستر کند!

در حال حاضر صرفا می‌توانیم منتظر آپدیت شدن سه‌گانه ریمستر برای رفع باگ بوده و از طرف دیگر نسخه نسل نهمی بازی ۹ ساله GTA V را مشاهده کنیم که اینبار برای پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس – اس عرضه می‌شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا